خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

زندگی در شهر‌های شلوغ و پرجمعیت باعث شده تا افراد فرصت کمتری برای مراقبت و رسیدگی از عزیزان خود داشته باشند. با توجه به جمعیت ساکن در تهران و به ویژه در غرب این شهر اهمیت دسترسی به خدمات پرستاری بسیار مهم است. افرادی که مسئولیت مراقبت از بیمار، کودک و سالمند را در خانه بر عهده دارند به طور حتم می‌دانند رسیدگی به همه امور در کنار هم انجام امور شخصی و شغلی چقدر می‌تواند خسته‌کننده و دردسر ساز باشد. هرگونه کاستی یا عدم رسیدگی به موقع می‌تواند مشکلات جدی و بیشتری را در آینده به وجود آورد، از همین رو بهتر است با مراقبت و رسیدگی به موقع از بروز اتفاقات ناخواسته‌ای که با سلامت جسم و روح این عزیزان مرتبط است، پیشگیری نمود.

درخواست پرستار به عنوان یک پشتیبان و همراه می‌تواند چالش‌ها و دغدغه‌های پیش روی شما را در این زمینه کاهش دهد. برای این منظور می‌توانید با مراکز خدمات پرستاری شناخته شده از جمله مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید تا از مزایا دریافت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران به موقع بهره‌مند شوید. اگر می‌خواهید در مورد اینگونه خدمات بیشتر بدانید با ادامه مقاله زیر همراه باشید.

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.(کارشناسان ما در سریع ترین زمان، با توجه به الویت درخواست ها، با شما تماس می گیرند)

همچنین می توانید با شماره های 02177530617 و 02177531124 برای خدمات در تهران تماس حاصل نمایید

پرستار در منزل غرب تهران

استخدام پرستار در منزل غرب تهران به شما کمک می‌کند تا بتوانید از انواع مختلف خدمات بهداشتی و درمانی برای کودک، بیمار و سالمند بهره‌مند شوید. استخدام مراقب و پرستارسالمند برای افرادی که از بیمارستان مرخص شده و لازم است خدمات پیشگیرانه درمانی و توانبخشی را جهت بهبود وضعیت سلامتی خود دریافت کنند، بسیار توصیه می‌شود. همراه بودن یک پرستار باعث می‌شود وتا روند کلی درمان با سرعت بیشتری طی شود و سایر اعضای خانواده آرامش خاطر بیشتر و استرس کمتری داشته باشند. از طرفی کودکان و سالمندان نیز آسیب پذیرترین فشار جامعه هستند که باید به سلامت جسم و روان آن‌ها بیشتر توجه شود. خدمات پرستاری در منزل غرب تهران می‌تواند بسیار مقرون به صرفه‌تر و راحت‌تر از دریافت مراقبت‌های بهداشتی در مراکز درمانی باشد، زیرا بدون تردد در مسیر‌های آلوده و پر ترافیک شما می‌توانید در اسرع وقت به پرستاران و مراقبان بهداشتی دسترسی داشته باشید. همچنین ویزیت پزشک در منزل نیز از این طریق به راحتی و بدون انتظار برای نوبت دهی انجام خواهد شد.

پرستار در منزل غرب تهران

نگهداری سالمند در منزل غرب تهران

نگهداری و مراقبت سالمند از دیگر خدمات پرستاری در منزل غرب تهران است. برای دریافت این مراقبت‌ها باید نیاز‌های روزانه سلامتی سالمند مورد بررسی قرار بگیرد. با تشخیص درست نیاز‌های سالمندان می‌توان بهترین نگهداری و مراقبت از او را در منزل داشت. در کل نگهداری سالمند در منزل باعث می‌شود تا مراقبت‌های اساسی به شرح زیر انجام شوند:

 • فعال ماندن و داشتن تحرک لازم برای پیشگیری از زخم بستر
 • دریافت مراقبت شخصی
 • مدیریت مراقبت‌های پزشکی
 • دریافت تغذیه و ورزش مناسب
 • درگیر شدن در فعالیت‌ها و تفریحات سالم

پرستار سالمند در غرب تهران

مشکلات جسمی، شناختی، عاطفی و اجتماعی در سالمندان با افزایش سن مشاهده می‌شوند. این مشکلات می‌توانند فعالیت‌های روزمره سالمند را تحت تأثیر قرار داده و باعث محدود شدن و کاهش استقلال او شوند. دریافت خدمات پرستار سالمند در منزل غرب تهران باعث می‌شود تا به بهترین شکل ممکن این مشکلات و نیاز‌های سالمند رفع شده و اقدامات حمایتی برای بالا بردن کیفیت سطح زندگی سالمند ارائه شوند.

پرستار کودک غرب تهران

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران به بهترین شکل نیاز‌های کودکانی که والدین آن‌ها نمی‌توانند در طول روز نظارت و مراقبت دائم از آن‌ها را داشته باشند، برآورده می‌کند. این گونه خدمات می‌توانند به صورت پاره وقت، نیمه وقت و تمام وقت باشند. پرستار کودک در منزل اقدامات زیر را جهت رشد جسمی، ذهنی، فکری و روحی کودک انجام می‌دهد:

 • فعالیت‌ها و تحرکات لازم را برای کودک سازماندهی می‌کند.
 • غذا‌ها و میان وعده‌ها را تهیه می‌کند.
 • بهداشت و تمیزی کودک را مورد توجه قرار می‌دهد.
 • علایق و نیاز‌های کودکان را تشخیص داده و متناسب با آن‌ها برای فعالیت و سرگرمی کودک برنامه‌ریزی می‌نماید.
 • در انجام تکالیف و فعالیت‌های مدرسه به کودک راهنمایی لازم را می‌دهد.
 • در صورت بیماری برای مراقبت‌های دارویی و درمانی کودک برنامه‌ریزی می‌نماید.

پرستار کودک غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

یکی دیگر از مهمترین خدمات پرستاری در منزل غرب تهران، ارائه تمرینات توانبخشی و فیزیوتراپی برای معلولان، افراد مسن، بیماران، زنان باردار و دیگر افرادی که به دلیل توانایی محدود حرکتی از مشکلات سلامتی متعدد رنج می‌برند. فیزیوتراپی باعث می‌شود تا حرکت و عملکرد در صورت تصادف، بیماری صدمات ورزشی، آسیب‌های کاری، بیماری و… بهبود یافته و بیمار بتواند توانایی خود را بازیابد. فیزیوتراپی در منزل می‌تواند مزایای بیشتری را برای افراد تحت درمان به همراه داشته باشد. این مزایا عبارتند از:

 • هنگامی که فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می‌کند، به احتمال زیاد توصیه‌ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس شرایط زندگی شما ارائه می‌دهد. مراقبت بسیار شخصی شده و در نتیجه فرصت‌های بیشتری برای ارتقاء بهبودی وجود خواهند داشت.
 • درمان در محیط امن خانه انجام خواهد شد، بنابراین بیمار با آرامش بیشتر و استرس کمتری تمرینات را انجام خواهد داد.
 • این یک روش ایمن‌تر برای افراد در معرض خطر است. ممکن است فرد تحت درمان به دلیل بیماری یا معلولیت نتواند تحرک کافی داشته باشد. از طرفی خطر ابتلا به عفونت در مکان‌های عمومی نیز برای بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیف‌تری دارند وجود دارد. دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌تواند از پیش آمد‌ها و اتفاق‌های ناخوشایند برای بیماران پیشگیری نماید.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها و وقت نیز از مهمترین مزایای انجام فیزیوتراپی در منزل است، اگر بیمار به چند جلسه درمان نیاز داشته باشد. این می‌تواند موجب کاهش هزینه‌های رفت و آمد، ماندن در صف انتظار و… شود.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران تنها محدود به دریافت مراقبت‌های پرستاری نیست. شما می‌توانید بر اساس نیاز بیمارتان ویزیت پزشک در منزل را انجام دهید. ویزیت پزشک در منزل باعث می‌شود تا بیمار بتواند به صورت اختصاصی و با توجه بیشتری تحت درمان قرار بگیرد. این به ویژه برای بیماران قلبی و بیمارانی که باید مراقبت‌های ویژه دریافت کنند، اهمیت دارد. انجام مشاوره خصوصی، توجه به نیاز‌های فوری و اورژانسی بیمار، بررسی دقیق‌تر شرایط سلامتی و تجویز به موقع دارو‌ها و راهکار‌های درمانی از مهمترین سودمندی‌های ویزیت پزشک در منزل است.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

شرکت خدمات پرستاری غرب تهران

خدمات پرستاری غرب تهران بخشی از مجموعه خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات پرستاری تهران درمان است. پزشکان و پرستاران حرفه‌ای و با تجربه در این مرکز گرد هم آمده‌اند تا آسایش و آرامش مددجویان را در محیط امن منزل به راحتی فراهم کنند. ارائه خدمات با کیفیت تعهدی است که این مجموعه خود را موظف به انجام آن می‌داند. جهت آگاهی از خدمات این مرکز می‌توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کرده و در مورد خدمات ارائه شده توسط این مرکز اطلاعات لازم را کسب نمایید؛ همچنین میتوانید به اطلاعات تماس تلفنی، مشاوره رایگان آنلاین و مشاوره حضوری، در صفحه (تماس با ما)، دسترسی داشته باشید.

نشانی کوتاه صفحه:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه و طرح سوال :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

در موقعیتی اورژانسی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟
با تهران درمان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید

logo

تلفن های تماس تهران درمان به صورت 24 ساعته :

Skip to content