emergency-call

خدمات تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

این مؤسسه با اعزام کارشناسان پرستاری خدمات مربوط به تزریقات بیمار را در اسرع وقت در منزل یا محل کار شما انجام می دهد.

دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت خدمات تزریقات در منزل

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید. (ما نگرانی شما را درک می کنیم و فوری تماس می گیریم)

همچنین می توانید با شماره های 02188829056 و 02188829057 تماس حاصل نمایید

حوزه خدمات رسانی استان تهران و استان البرز

بررسی قیمت تزریقات عضلانی در منزل و دیگر تزریقات

تزریقات، یکی از خدمات پرستاری است که افراد جهت درمان و بهبود سلامتی خود به آن نیاز دارند، اما گاهی به دلیل شرایط مختلف، مانند آلودگی هوا، وضعیت بد سلامتی، انجام عمل های مختلف، ناتوانی در حرکت و… فرد قادر نیست، خارج منزل از خدمات پرستاری مانند تزریقات را دریافت کند. در این صورت استفاده از خدمات تزریقات در منزل یک موسسه پرستاری معتبر مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان، به روش سودمند برای کمک به بهبود شرایط و وضعیت سلامتی فرد، مناسب است. بنابراین آگاهی از نحوه این خدمات و قیمت تزریقات عضلانی در منزل می تواند به شما در مواقع ضروری و حساس کمک کند. این مقاله با هدف بررسی  قیمت تزریقات عضلانی در منزل  و سایر تزریقات نگارش شده است.

بررسی قیمت تزریقات در منزل 

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی قیمت تزریقات در منزل اشاره کنیم، باید بدانید که تزریقات در منزل تفاوتی با تزریقات در مراکز درمانی مانند درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها ندارد. تنها تفاوت آن ها این است که فرد می تواند بدون دردسر و گرفتار شدن در ترافیک، تزریق داروی خود را در منزل انجام دهد. نرخ تزریقات در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد از آن جمله می توان به نوع تزریق ( تزریق داخل سرم تزریق عضلانی، سرم تراپی) هزینه جابجایی و دستمزد پرستار اشاره کرد. در مواردی که استفاده از دیگر داروها مانند، داروهای تزریقی مسکن، توسط بیمار درخواست شود، هزینه آن به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

قیمت تزریقات در منزل

 

هزینه تزریق آمپول عضلانی 

همان طور که می‌دانید، تزریق یک روش درمانی است که از طریق وارد کردن داروی مایع به وسیله سرنگ در داخل بدن انجام می شود. این امر، می تواند به صورت عضلانی، وریدی، داخل جلدی، زیر جلدی، پونکسیون مایع نخاعی یا تزریق در سرم انجام شود. که هر کدام از این موارد بر تعرفه تزریقات در منزل اثر گذار هستند. قیمت تزریقات عضلانی در منزل بر اساس وضعیت جسمی بیمار، مهارت پرستار، انجام تست های آلرژیک و… متغیر است. 

هزینه تزریق آمپول عضلانی در درمانگاه

نرخ تزریق آمپول عضلانی در درمانگاه با قیمت تزریقات عضلانی در منزل متفاوت است. این تفاوت به میزان تعرفه در بخش دولتی و خصوصی بستگی دارد. به طور حتم، نرخ تعرفه خدمات پرستاری مانند تزریقات در بخش خصوصی بیشتر از بخش دولتی است؛ به خصوص اگر توسط پزشک انجام شود. همچنین هنگام تزریقات عضلانی در منزل و درمانگاه هزینه سرنگ به طور جداگانه محاسبه می شود.

هزینه تزریق آمپول عضلانی

بررسی قیمت تزریق سرم در منزل

قیمت تزریق سرم  نیز با قیمت تزریقات عضلانی در منزل متفاوت است. تزریقات وریدی یا تزریق سرم به طور مستقیم با هدف قرار دادن رگ ها، مواد غذایی، دارویی و الکترولیت های مورد نیاز بدن را وارد خون می کنند. قیمت تزریقات عضلانی در منزل نسبت به تزریق سرم ارزان تر است، زیرا برای سرم تراپی یا تزریق سرم به تجهیزات پزشکی و گاهی داروهای دیگر نیاز است. از طرفی حساسیت این نوع تزریقات به دلیل وارد شدن مواد به طور مستقیم در خون نیز بیشتر می باشد.

تزریقات در منزل  24 ساعته 

 تزریقات در منزل شبانه روزی، یکی از مهمترین خدمات پرستاری است که توسط پرستاران ماهر و کارآزموده برای بیمارانی که نیاز به مراقبت و درمان مرتب و با برنامه دارند، انجام می شود. از همین‌ رو قیمت تزریقات عضلانی در منزل و یا هزینه سرم تراپی برای بیمارانی که باید در فاصله زمانی مرتب دارو را دریافت کنند، بسیار مهم است. اما قبل از هر چیز باید مزایای تزریقات در منزل به صورت 24 ساعت را مورد توجه قرار داد. از جمله مزایای این روش، کاهش استرس و نگرانی، کم کردن هزینه های رفت و آمد و دردسر های مربوط به آن است. با محاسبه همه این موارد خواهید دید که قیمت تزریقات عضلانی در منزل یا سرم تراپی در برابر مزایایی که به شما می دهد، می تواند چقدر به صرفه باشد.

تزریقات در منزل  24 ساعته 

قیمت تزریقات در منزل در تهران

یکی از نکات مهم دیگری که نباید در تعیین قیمت تزریقات عضلانی در منزل فراموش کرد، محدوده جغرافیایی است. به طور حتم تعرفه تزریقات و قیمت تزریق امپول عضلانی در شهرهای بزرگ نسبت به شهر های کوچک تر، بیشتر است. قیمت تزریقات در منزل اصفهان، تهران و دیگر شهر های بزرگ و شلوغ به دلیل دوری مسافت و ترافیک بیشتر نسبت به سایر شهرستان ها بیشتراست، اما از طرفی در این شهرها دسترسی به مراکز خدمات پرستاری معتبر مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان، باعث می شود تا بیماران بتوانند از بهترین خدمات در زمینه تزریقات، سرم تراپی، بخیه، پانسمان و… بهره مند شوند. برای آشنایی بیشتر با این مرکز و بهره مندی از خدمات آنها می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کنید یا از طریق لینک ‌های ارتباطی موجود در سایت تهران درمان از قیمت تزریقات عضلانی در منزل و نرخ سایر تزریقات آگاهی پیدا کنید.

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید