خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل عمدتاً برای مراجعانی در نظر گرفته شده است که از شرایط جسمی خوبی برخوردار نباشند، به عنوان مثال بیمارانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده‌اند می‌تواند از این گونه خدمات بهره‌مند شوند. انجام خدمات پیشگیرانه، درمانی و یا توانبخشی همگی نیاز به حضور یک پرستار با تجربه و آگاه دارد تا بتواند نیاز‌های مراقبتی بیمار را به خوبی تأمین نماید، اما در این بین افرادی هستند که به دلیل سن پایین یا کهولت سن نیاز به مراقبت‌های کوتاه مدت، بلند مدت به صورت ساعتی، روزانه یا هفتگی دارند، بنابراین کودکان و سالمندان نیز می‌توانند از مزایای خدمات پرستاری بهره‌مند شوند. مراقبت‌های پرستاری در منزل می‌تواند انعطاف‌پذیر بوده و بر اساس نیاز‌های مختلف افراد تنظیم شود.

اگر در شهری مانند تهران زندگی می‌کنید می‌توانید با مراکز خدمات پرستاری تماس حاصل نموده و درخواست پرستار سالمند، کودک و… را داشته باشید. به عنوان مثال اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید، خدمات پرستاری در منزل شرق تهران به شما کمک می‌کند تا به هر آنچه که برای مراقبت و نگهداری از عزیزان خود لازم دارید، راحت‌تر و سریعتر دسترسی داشته باشید. برای این منظور می‌توانید با وضعیت خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید.

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران چگونه می‌تواند نیاز‌های مراقبتی شما را تأمین کند؟ با خواندن مطالب زیر شما می‌توانید به پاسخ این سؤال از جنبه‌های مختلف به درستی دست پیدا کنید.

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.(کارشناسان ما در سریع ترین زمان، با توجه به الویت درخواست ها، با شما تماس می گیرند)

همچنین می توانید با شماره های 02177530617 و 02177531124 برای خدمات در تهران تماس حاصل نمایید

پرستار در منزل شرق تهران

ارائه یک تعریف دقیق برای پرستار در منزل می‌تواند مشکل باشد، زیرا دامنه مراقبت‌های قابل ارائه توسط پرستار بسیار گسترده است. به طور خلاصه، خدمات پرستاری در منزل شرق تهران یا هر جای دیگری طیف گسترده‌ای از مراقبت‌های بهداشتی است که هر کسی با نیاز‌های خاص جسمی، ذهنی احساسی و… می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند شود. افراد زیر بیش از دیگران به مراقبت در منزل نیاز دارند:

 • افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن
 • افرادی که آسیب‌دیدگی یا شکست‌های پزشکی دارند که آن‌ها را از زندگی ایمن در خانه خود باز می‌دارد
 • افرادی که بازنشسته یا مسن هستند و برای زندگی مستقل به کمک نیاز دارند
 • افراد که به دلیل معلولیت توانایی حرکت ندارند
 • افرادی که نیاز‌های ویژه و شرایط اورژانسی دارند
 • کودکانی که به دلیل مشغله والدین نیاز به کمک‌های مراقبتی و حمایتی دارند

ثابت شده است که مراقبت‌های بهداشتی و ویزیت پزشک در منزل جایگزین ارزان‌تر و راحت‌تر برای دریافت این مراقبت‌ها در مرکز پزشکی، مانند بیمارستان یا مرکز پرستاری است. مراقبت از پرستار در منزل بسته به نیاز‌های مشتری می‌تواند به به صورت پاره وقت، نیمه وقت یا تمام وقت ارائه شود. مراقبین معمولی در خانه شامل پرستاران، درمانگران و دستیاران پرستار هستند.

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

نگهداری سالمند در منزل شرق تهران

یکی از رایج‌ترین انواع مراقبت‌های خانگی، مراقبت و پرستاری از سالمندان است. پرستار سالمند در تهرانپارس، ونک، جنوب یا هر نقطه دیگر از تهران بسته به نیاز‌های شخصی سالمند، طیف وسیعی از خدمات مقرون به صرفه را برای سالمند در خانه خودش ارائه می‌دهد. پس از تشخیص نیاز‌های پزشکی و حمایتی، پرستار با پزشک مشورت می‌کند تا یک برنامه مراقبتی برای دستیابی به اهداف خاص ایجاد شود. خدماتی که برای این افراد ارائه می‌شود، بسته به نیاز آن‌ها متفاوت است.

 دریافت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران به افراد سالخورده کمک می‌کند تا در منزل خود همچنان به صورت مستقل زندگی کنند و دیگر لازم نباشد برای دریافت مراقبت‌های پزشکی و درمانی از محل سکونت خود دور باشند. این می‌تواند نقش مهمی در تقویت انگیزه و روحیه این عزیزان داشته باشد و آن‌ها را برای رویارویی با مشکلات مرتبط با سن قوی‌تر نماید. این در نهایت منجر به پیشگیری از بسیاری بیماری‌ها و همچنین درمان آن‌ها خواهد شد.

نگهداری سالمند در منزل شرق تهران

پرستار سالمند در شرق تهران

پرستار با ارائه انواع خدمات مراقبتی در منزل برای سالمندان می‌تواند گام بزرگ و مؤثری در بهبود شرایط سلامتی جسمی و روحی آن‌ها داشته باشد. این خدمات عبارتند از:

 • درمان یا توانبخشی فیزیکی، ذهنی و عاطفی
 • مدیریت و برنامه‌ریزی دارویی
 • تهیه برنامه غذایی مناسب با شرایط جسمی سالمند
 • کمک به انجام وظایف روزانه مانند تعویض لباس، توالت رفتن، حمام کردن و…
 • برنامه‌ریزی برای سرگرمی و اوقات فراغت سالمند مانند بیرون بردن او به پارک، سینما، شرکت در رویداد‌های اجتماعی و…

پرستار کودک شرق تهران

نوع دیگری از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران، پرستاری از نوزادان و کودکان است. امروز بسیاری از خانواده‌ها برای تأمین نیاز‌های زندگی مجبور هستند ساعت‌های طولانی بیرون از منزل مشغول کار و فعالیت باشد یکی از مهمترین دغدغه و نگرانی‌های آن‌ها مراقبت از کودکان‌شان در منزل است. با استخدام پرستار کودک پدر و مادر‌ها می‌توانند اطمینان و آرامش خاطر بیشتری در مورد نگهداری و مراقبت از کودک خود داشته باشند. مهمترین خدماتی که کودک شما با استخدام پرستار دریافت خواهد کرد به شرح زیر می‌باشند:

 • کمک به انجام کار‌های روزانه کودک
 • انجام فعالیت‌های سرگرم‌کننده با اهداف آموزشی و پرورشی
 • جابجایی و انتقال کودک به مدرسه
 • تشویق عادات سالم و بهداشتی
 • توجه به نیاز‌های جسمی، اجتماعی و عاطفی کودک
 • تهیه غذا و انجام کار‌های سبک خانه
 • تمیز نگه داشتن محل زندگی و بازی کودک
 • کمک به انجام تکالیف مدرسه
 • تعویض به موقع پوشک، برنامه دارویی و واکسیناسیون نوزادان و کودکان کوچکتر

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران شامل خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی برای مددجویان نیز می‌باشد. فیزیوتراپی در منزل از بیومکانیک یا حرکت‌شناسی، درمان دستی، ورزش درمانی و الکتروتراپی برای کمک به بیماران برای بازیابی، حفظ و افزایش تحرک فیزیکی، قدرت و عملکرد خود استفاده می‌کند. فیزیوتراپیست‌ها به بیماران کمک می‌کنند تا تحرک خود را بازیابند، زیرا درک بهتری از نحوه عملکرد بدن دارند و در مهارت‌های بالینی برای ارزیابی، تشخیص و درمان ناتوانی‌ها آموزش دیده‌اند. برای حضور یک فیزیوتراپیست در منزل کمک می‌کند تا بیمارانی که دچار آسیب‌ها و ناتوانایی‌های مختلف در ناحیه گردن، کمر، زانو و… هستند بتوانند مشکلات مفاصل و ماهیچه‌های خود رابه بهترین شکل درمان کنند.

فیزیوتراپی همچنین به توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون، فلج عضلانی، سکته مغزی، مولتیپل اسکلروزیس و فلج مغزی کمک می‌کند. علاوه بر این، فیزیوتراپیست‌ها می‌توانند به درمان مشکلات مزمن و حاد مانند آسم کمک کنند. توانبخشی پس از جراحی نیز یکی دیگر از خدماتی است که توسط خدمات پرستاری در منزل غرب تهران، شمال، جنوب و شرق آن ارائه می‌شود. بنابراین دیگر دغدغه برای انجام فیزیوتراپی در کلینیک‌های دور از منزل و تردد در مسیر‌های پرترافیک و شلوغ وجود نخواهد داشت.

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران

مزایای فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی طی سال‌ها اثربخشی خود را در کمک به بیماران در بازگرداندن سلامت خود و افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک ثابت کرده است. برخی از مزایای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل عبارتند از:

 • راحتی بیشتر
 • ارائه مراقبت شخصی
 • روند بهبود سریعتر
 • مدیریت زمان بهتر
 • مقرون به صرفه بودن
 • حمایت و نظارت خانواده

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

ویزیت در منزل توسط پزشک مانند سایر خدمات پرستاری در منزل شمال تهران تا جنوب آن می‌تواند به بیماران و مددجویان کمک کند تا زندگی راحت‌تری داشته باشند. زمانی که انتقال سالمندان و افراد بیمار به کلینیک پزشکی دشوار شود و بیرون آمدن آن‌ها از خانه سخت باشد، ویزیت پزشک در منزل می‌تواند یک گزینه امن برای این عزیزان باشد. با توجه به محدودیت‌های جسمانی و شلوغی بیمارستان‌ها ممکن است افراد بیمار یا سالمند انگیزه چندانی برای درمان خارج از منزل نداشته باشند و حتی در این مورد مقاومت از خود نشان دهند. تأخیر در درمان ممکن است بستری شدن در اورژانس یا بیمارستان را برای طولانی مدت افزایش دهند و این اصلاً به نفع بیمار و خانواده او نخواهد بود، بنابراین بهتر است درمان در خانه با سرعت و دقت بیشتری انجام شود. این در نهایت باعث می‌شود تا افراد از مزایای زیر بهره‌مند شود:

 • از آنجا که دریافت خدمات پزشکی در منزل به صورت شخصی ارائه می‌شود، فرد می‌تواند گزینه‌های درمانی بهتری برای بهبود سلامت عمومی خود دریافت کند.
 • ویزیت پزشک در منزل باعث می‌شود تا سالمندان و بیماران بتوانند مشکلات مزمن مانند دیابت، نارسایی احتقانی قلب و بیماری انسداد مزمن ریه را بهتر مدیریت نمایند.
 • کاهش هزینه‌ها از دیگر مزایای ویزیت پزشک در منزل است.
 • دسترسی به پزشکان متخصص سریع‌تر خواهد بود.

شرکت خدمات پرستاری شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران توسط مرکز خدمات پرستاری تهران درمان انجام می‌شود. شما می‌توانید از مراقبت‌های بهداشتی کاملاً حرفه‌ای و به روز این مجموعه زیر نظر پزشکان، پرستاران، فیزیوتراپیست‌ها و سایر درمانگران بهره‌مند شوید. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا بتواند بهترین و پیشرفته‌ترین خدمات مراقبتی را با توجه به نیاز متقاضیان ارائه دهد. ساعات کاری انعطاف‌پذیر باعث شده تا افراد بتوانند نیاز‌های مراقبتی و درمانی خود را به صورت پاره وقت، نیمه وقت و تمام وقت دریافت کنند. رضایت و آسودگی خاطر متقاضیان و مددجویان یکی از اساسی‌ترین شعار‌های این مرکز است. جهت آگاهی از خدمات این مرکز می‌توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کرده و در مورد خدمات ارائه شده توسط این مرکز اطلاعات لازم را کسب نمایید؛ همچنین میتوانید به اطلاعات تماس تلفنی، مشاوره رایگان آنلاین و مشاوره حضوری، در صفحه (تماس با ما)، دسترسی داشته باشید.

نشانی کوتاه صفحه:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه و طرح سوال :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

در موقعیتی اورژانسی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟
با تهران درمان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید

logo

تلفن های تماس تهران درمان به صورت 24 ساعته :

Skip to content