پرستار سالمند در سعادت آباد

پدربزرگ و مادربزرگ‌ها سرمایه‌های اصلی هر خانه‌ای هستند. حضور آن‌ها باعث دلگرمی و آرامش سایر اعضای خانواده است. استفاده از تجربیات شیرین آن‌ها می‌تواند راهنمای انتخاب مسیر درست زندگی باشد. از همین رو توجه به سالمندان بسیار مهم است. سالمندان نیاز‌های اساسی در زمینه بهداشت، تغذیه و درمان دارند. با افزایش سن نیاز‌های بهداشتی و پزشکی سالمندان بیشتر می‌شود، بنابراین خانواده‌ها و اطرافیان باید گزینه‌های مراقبتی بیشتری برای سالمندان ارائه دهند. آگاهی و ارائه خدمات به سالمندان به تخصص و دانش نیاز دارد تا آن‌ها بتوانند مراقبت‌های اصولی و صحیح را دریافت کنند.

در این بین سالمندانی که با اختلالات عملکرد شناختی، کم شنوایی، اختلال در ارتباط، زوال عقل و… دست و پنجه نرم می‌کنند، به مراقبت بیشتری نیاز دارند. اگر سالمند شما به مراقبت‌های روزانه نیاز دارد و شما به دلیل شرایط کاری، درگیری‌های شخصی و گرفتاری‌های روزمره امکان رسیدگی مداوم و به موقع به آن‌ها را ندارید، می‌توانید از یک مرکز خدمات پرستاری شناخته شده مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان درخواست کمک نمایید. در هر نقطه از شهر تهران که زندگی کنید، می‌توانید تنها با یک تماس درخواست پرستار سالمند داشته باشید. استخدام پرستار سالمند در سعادت آباد، کامرانیه و شمال تهران گرفته تا جنوب تهران می‌تواند چالش‌های پیش روی شما برای مراقبت از سالمندان را در هر نقطه از این شهر به خوبی پاسخگو باشد.

در این مقاله نگهداری از سالمند توسط پرستار سالمند در سعادت آباد به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است. اگر می‌خواهید سالمند شما شادتر و بهتر دوران پیری خود را سپری کند با ادامه مطالب زیر همراه باشید.

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.(کارشناسان ما در سریع ترین زمان، با توجه به الویت درخواست ها، با شما تماس می گیرند)

همچنین می توانید با شماره های 02177530617 و 02177531124 برای خدمات در تهران تماس حاصل نمایید

نگهداری از سالمند در سعادت آباد

سعادت آباد در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ واقع شده است. اگر در این منطقه سکونت دارید برای آسایش و اطمینان از شرایط سالمند خود می‌توانید درخواست پرستار سالمند در سعادت آباد را داشته باشید. مراقبت از سالمند به یک برنامه‌ریزی نیاز دارد. شما باید یک نقشه راه برای مراقبت تهیه کنید. برای تهیه این نقشه و برنامه‌ریزی رفع مشکلات سلامتی سالمند مشورت با پزشک و سایر مراقبان بهداشتی بسیار مهم است، در واقع آن‌ها می‌توانند شما را با انواع مراقبت‌های حمایتی از سالمند آشنا نمایند. این مراقبت‌ها به شکل زیر هستند:

 • مراقبت شخصی: پرستار سالمند در سعادت آباد وظیفه حمام کردن، لباس پوشیدن، نظافت و سایر مراقبت‌های شخصی مورد نیاز سالمند را دارد. دریافت این مراقبت‌ها برای سالمندان از طرف شخصی به غیر از فرزندانشان ممکن است کمی سخت باشد و آن‌ها مقاومت کنند، اما جای نگرانی نیست، اگر پرستار با صبر، حوصله و مهربانی رفتار کند به مرور این شرایط برای سالمندان عادی خواهد شد.
 • کمکهای خانگی: ممکن است سالمندان برای نظافت، خشکشویی و کار‌های خانه به کمک نیاز داشته باشند. این موارد نیز بر عهده پرستار خواهد بود.
 • تهیه برنامه غذایی: برنامه‌ریزی برای رژیم غذایی می‌تواند بخش مهمی از مراقبت باشد. عزیز سالمند شما ممکن است برای خرید مواد غذایی و تهیه غذا‌های سالم به کمک نیاز داشته باشد. پرستار سالمند در زعفرانیه یا هر مکان دیگری می‌تواند برای غذا خوردن سالمند در بیرون ازمنزل نیز برنامه‌ریزی کند. این فرصتی برای سالمند و تقویت ارتباط اجتماعی او نیز خواهد بود.
 • حمایت عاطفی: ممکن است فرد سالمند نیاز داشته باشد که با او وقت بگذرانید، فقط صحبت کنید و حمایت عاطفی ارائه دهید. پرستار سالمند در جنوب تهران یا شمال آن باید به این نکته توجه داشته باشد که افراد مسن به یک همراه آرام و صبور نیاز دارند تا با آن‌ها همدردی کرده و بار عاطفی آن‌ها را کاهش دهد.
 • مراقبتهای بهداشتی و پزشکی: ممکن است لازم باشد در مورد نیاز‌های پزشکی به سالمند کمک شود. اطمینان از مصرف دارو یا رفتن به مطب و کلینیک‌های پزشکی نیز از دیگر وظایف پرستار سالمند در سعادت آباد می‌باشند. البته ویزیت پزشک در منزل می‌تواند به دریافت مراقبت‌های بهتر و سریعتر کمک کند.

خدمات نگهداری از سالمند در سعادت آباد

استخدام پرستار سالمند در سعادت آباد

با استخدام پرستار سالمند در تجریش، سعادت آباد و…. سالمندان می‌توانند به‌مرور استقلال خود را برای انجام امور روزمره در دست بگیرند. استخدام پرستار سالمند بر اساس نیاز خانواده‌ها و شرایطی بیمار می‌تواند به صورت نیمه وقت، پاره وقت یا شبانه روزی باشد. اگر لازم است که سالمند مدتی را در بیمارستان، خانه سالمندان و یا سایر مراکز درمانی سپری کند، استخدام پرستار باعث می‌شود تا او بتواند در خارج از منزل بدون استرس و نگرانی روند درمانی خود را سپری نماید.

پرستار سالمند در منزل سعادت آباد

پرستاران سالمندان دارای مسئولیت‌های گسترده‌ای به شرح زیر هستند:

 • انجام معاینات فیزیکی برای شناسایی علائم بیماری یا آسیب در بیماران مسن
 • نظارت بر موارد حیاتی بیمار مانند دما، نبض، تعداد تنفس و فشار خون
 • آموزش به سالمند یا دیگر افراد خانواده برای مصرف دارو‌های تجویز شده
 • تهیه گزارش در مورد شرایط بیمار به منظور آگاه ساختن پزشکان از پیشرفت یا بهبود بیماری
 • ارزیابی وضعیت روانی بیماران برای تعیین علائم اختلال شناختی
 • ایجاد محیطی امن برای سالمند جهت جلوگیری از سقوط یا حوادث دیگر از طریق نظارت صحیح بر سالمند
 • ارائه توصیه‌هایی برای تغییر در محیط زندگی سالمندان جهت تطبیق او با محدودیت‌های فیزیکی
 • کمک به سالمندان در انجام فعالیت‌های روزمره زندگی مانند حمام کردن، لباس پوشیدن، نظافت، غذا خوردن و استفاده از حمام

پرستار سالمند در منزل سعادت آباد

هزینههای پرستار سالمند در سعادت آباد

استخدام پرستار سالمند در سعادت آباد ممکن است در نگاه اول هزینه بر و گران به نظر برسد، اما اگر به مزایای سلامتی و پیشگیری از مشکلات بهداشتی که در نتیجه استخدام پرستار، سالمند از آن‌ها بهره خواهد برد، بیشتر دقت کنید، خواهید دانست که استخدام پرستار چقدر مقرون به صرفه و اقتصادی است. هزینه‌های استخدام پرستار سالمند در کامرانیه، سعادت آباد یا هر منطقه دیگری از تهران بزرگ بسته به عوامل متعددی متغیر است. در زیر به برخی از مهمترین فاکتور‌های تعیین دستمزد پرستار اشاره شده است:

 • میزان مهارت، تجربه و تخصص پرستار
 • نوع خدماتی مورد نیاز برای سالمند
 • مدت زمان حضور پرستار در منزل
 • خدمات اضافی درخواست شده
 • مکان جغرافیایی

بررسی هزینه های پرستار سالمند در سعادت آباد

مؤسسه خدمات پرستاری در سعادت آباد تهران

مؤسسات خدمات پرستاری بخشی از سازمان سلامت کل جامعه هستند که هدف آن‌ها تأمین نیاز‌های بهداشتی، مراقبتی، تغذیه‌ای و پزشکی بیماران و سالمندان است. امروزه مؤسسات خدمات پرستاری بسیاری در سراسر کشور به صورت مستمر و شبانه روزی فعالیت دارند تا بتوانند نیاز‌های مددجویان را پاسخگو باشند. تأمین نیاز‌های روحی و جسمی، کمک به بهبود سطح کیفی زندگی، ایجاد رفاه و آرامش و… بخشی از اهداف مؤسسات خدمات پرستاری است که صادقانه و با تمام توان به دنبال ارائه خدمات با کیفیت به افشار آسیب‌پذیر جامعه هستند.

مرکز خدمات پرستاری تهران درمان در لیست مؤسسات خدمات پرستاری معتبر و قابل اطمینان قرار دارد که سال‌ها تلاش بی وقفه خود را در کنار جمعی از بهترین‌های پزشکی و پرستاری به کار برده تا بتواند با شناسایی، تشخیص، درمان و ارائه خدمات عالی و با کیفیت به بهترین شکل مراقبت از کودکان، سالمندان و بیماران را انجام دهد. آموزش سخت‌گیرانه، نظارت دقیق و علمی جهت استخدام پرستار سالمند در سعادت آباد، کامرانیه، تهرانپارس، جنوب تهران و… تنها بخشی از خدمات ارائه شده توسط این مؤسسه است. جهت آگاهی از خدمات این مرکز می‌توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کرده و در مورد خدمات ارائه شده توسط این مرکز اطلاعات لازم را کسب نمایید؛ همچنین میتوانید به اطلاعات تماس تلفنی، مشاوره رایگان آنلاین و مشاوره حضوری، در صفحه (تماس با ما)، دسترسی داشته باشید.

نشانی کوتاه صفحه:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه و طرح سوال :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

در موقعیتی اورژانسی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟
با تهران درمان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید

logo

تلفن های تماس تهران درمان به صورت 24 ساعته :

Skip to content