پرستار سالمند ارزان

وقتی نوبت به خانواده‌تان می‌رسد، هر کاری که لازم باشد برای اطمینان از سلامت و رفاه مداوم آن‌ها انجام خواهید داد. به هر حال، والدینتان در طول سال‌های رشدتان با فراهم کردن سرپناه، امنیت و ثبات برای شما همین کار را کردند. اکنون، همانطور که سن والدین بیشتر می‌شود، مشکلات مربوط به سلامتی آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین باید به این فکر کنید که چگونه در این سال‌های می‌توانید بهترین مراقبت را از آن‌ها انجام دهید.

متأسفانه، ممکن است زمانی فرا برسد که آن‌ها به دلیل سن یا بیماری، قدرت و تحرک لازم برای انجام کار‌های روزمره را نداشته باشند. در این صورت ممکن است فعالیت‌هایی مانند بالا و پایین رفتن از پله‌ها، کار‌های خانه، مصرف دارو و حتی مراقبت از بهداشت شخصی برایشان بسیار دشوار شود. در این صورت، آن‌ها باید حمایت‌های لازم را دریافت کنند تا از وقوع شرایط حاد جلوگیری شود. این می‌تواند موضوع حساسی باشد، خانه‌های سالمندان و مراقبت روزانه از سالمندان گزینه‌هایی هستند، که می‌توان در این شرایط به آن‌ها فکر کرد. اگرچه خانه سالمندان گزینه مطلوبی برای اکثر عزیزان سالخورده نیست. آن‌ها می‌خواهند در سال‌های واپسین عمر خود در کنار فرزندان و سایر عزیزان‌شان باشد، بنابراین بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از سالمند شما استخدام پرستار سالمند از مراکز خدمات پرستاری معتبر مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان است. اولین سؤالاتی که به ذهن شما برسد، این باشد که پرستار سالمند چقدر دستمزد دارد؟ آیا پرستار سالمند ارزان می‌تواند به خوبی نیاز‌های مراقبتی والدین من را تأمین نماید؟

در این مقاله سعی شده تا جنبه‌های مختلف استخدام پرستار سالمند ارزان مورد بررسی قرار بگیرد تا شما بتوانید با آگاهی بیشتری در این زمینه تصمیم‌گیری نمایید.

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید. (ما نگرانی شما را درک می کنیم و فوری تماس می گیریم)

همچنین می توانید با شماره های 02188829056 و 02188829057 تماس حاصل نمایید

حوزه خدمات رسانی استان تهران و استان البرز

آیا پرستار سالمند ارزان استخدام کنیم؟

مهمترین نکته که قبل از هرگونه تصمیم‌گیری در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید این است که سلامت سالمندان و دریافت خدمات مطلوب و با کیفیت باعث می‌شود تا علاوه بر افزایش طول عمر و کیفیت زندگی این عزیزان، شما و سایر اعضای خانواده با چالش‌های کمتری روبرو شوید. موسسه خدمات پرستاری تهران درمان با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی نگهداری از سالمند در منزل و پرستاری سالمندان در منزل با آگاهی به این نگرانی خانواده‌ها، تلاش کرده است تا در عین حفظ سطح خدمات مورد نیاز و انتظار برای سالمندان، هزینه‌های لازم را نیز تا حد امکان کاهش دهد.

آیا پرستار سالمند ارزان مناسب است؟

قبل از پاسخ به این سؤال بهتر از در مورد مهارت‌های پرستاران متخصص کمی بیشتر بدانید. پرستاران حرفه‌ای و با تجربه به درستی در مورد مراقبت‌های بهداشتی آموزش دیده و دارای مجوز ارائه مراقبت‌های پزشکی هستند. آن‌ها روش‌های مراقبت پرستاری در منزل مانند تجویز دارو، تعویض لوله‌های تغذیه، کاتتر‌های ادراری، برداشتن بخیه‌ها، پانسمان زخم و نظارت بر وضعیت سلامت عمومی بیماران را آموخته‌اند. از طرفی نحوه برخورد با افراد مسن، درک موقعیت و شرایط آن‌ها، توجه به نیاز‌های روحی و ذهنی و… همگی به مهارت و تجربه نیاز دارند.

پرستاری که چنین شرایط و ویژگی‌هایی را دارد، خیلی بهتر می‌تواند به بالا بردن و بهبود سلامت عمومی سالمند کمک کند. بنابراین قبل از اینکه در مورد هزینه‌های پرستاری وسواس به خرج دهید بهتر است در مورد نوع خدمات و کیفیت آن‌ها بیشتر دقیق شوید. ارزان بودن همیشه به معنی دریافت خدمات با کیفیت و بهتر نیست. استخدام پرستار سالمند ارزان ممکن است باعث شود تا عزیزان سالمند نتوانند مراقبت‌های درست بهداشتی و درمانی را دریافت کنند این نه تنها سالمند را دچار تنش و استرس‌های روحی می‌کند بلکه سایر اعضای خانواده نیز احساس نارضایتی و نگرانی خواهند داشت.

شما با استخدام پرستار می‌خواهید بخشی از چالش‌ها و نگرانی‌های روزمره زندگی خود را کاهش دهید نه اینکه بر آن‌ها بیفزایید. این حتی در بلند مدت می‌تواند هزینه‌های زیادی را بر شما تحمیل کند.

آیا پرستار سالمند ارزان مناسب است؟

چرا نباید پرستار سالمند ارزان استخدام کنیم؟

پرستار سالمند ارزان به معنی دریافت دستمزد کمتر است. پرستارانی که از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند به دلیل آنکه زمان بیشتری را برای آموختن و کسب مهارت کرده‌اند، دستمزد بیشتری نیز درخواست می‌کنند. به طور حتم تجربه و دانش بالا ارزشمند‌تر از آن است که بتواند برای آن نرخی تعیین کرد. از طرفی در مقابل مزایایی که سالمند از یک پرستار مجرب و حرفه‌ای دریافت می‌کند این هزینه‌ها بسیار ناچیز خواهند بود.

پرستاری که دستمزد پایین دارد، ممکن است انگیزه لازم برای انجام مراقبت‌های دلسوزانه و همه جانبه را نداشته باشد و برخی وظایف خود را با دقت کمتری انجام دهد، البته این در مورد همه پرستاران صدق نمی‌کند. با این وجود اگر سالمند شما شرایط سلامتی خاصی دارد که به مراقبت‌های ویژه و اورژانسی نیاز دارد استخدام پرستار سالمند ارزان، گزینه خوبی نخواهد بود، زیرا هرگونه کم تجربگی یا کاستی در کار می‌تواند صدمات و آسیب‌های جبران ناپذیری از لحاظ روحی یا جسمی برای سالمند به همراه داشته باشد. بنابراین اگر سلامت و مراقبت از عزیزان سالمند برای‌تان اهمیت دارد قبل از هر چیز به دنبال استخدام یک پرستار مجرب و متخصص باشید.

چرا نباید پرستار سالمند ارزان استخدام کنیم؟

قیمت پرستار سالمند در منزل

شما می‌توانید از طریق سایت‌های مختلف و شبکه‌های مجازی اقدام به استخدام پرستار سالمند نمایید. استفاده از منابع آنلاین باعث می‌شود تا شما بتوانید در مورد نوع خدمات و هزینه‌های مراقبتی بهتر و سریعتر اطلاعات کسب کنید. اگر یکی از مهمترین دلایل شما برای جستجو، قیمت پرستار است، باید بدانید که تعیین دستمزد پرستار به فاکتور‌های مختلف زیر بستگی دارد:

  • هزینه استخدام یک پرستار خصوصی در درجه اول به میزان ساعات حمایت و مراقبت از سالمندان بستگی دارد. از همین رو دستمزد پرستار ساعتی با پرستار شبانه روزی متفاوت است.
  • برخی سالمندان به خدمات مراقبتی بیشتر نیاز دارند، مانند سالمندانی که دچار زخم بستر، آلزایمر، بی اختیاری دفع و… هستند. بنابراین نوع خدمات و مراقبت‌ها عامل تأثیر‌گذار دیگر روی هزینه پرستار سالمند است.
  • مسافت و مکانی که سالمند در آن زندگی می‌کند نیز عامل دیگری در تعیین هزینه هاست. دوری از شهر، عدم دسترسی به وسایل نقلیه عمومی و… تأثیر مستقیمی روی هزینه‌ها خواهند شد.

ارزان بودن بیش از اندازه‌ی خدمات پرستاری در منزل جز با کاهش سطح خدمات یا استفاده از نیروهای بدون تجربه و دانش امکان‌پذیر نیست. موسسه تهران درمان تلاش کرده است تا در عین حفظ کیفیت و با هدف رضایت خانواده‌ها، خدمات پرستار سالمند در منزل را با مناسب ترین قیمت ارائه نماید.

همچنین لازم به ذکر است که قیمت پرستار سالمند وابسته به سطح خدمات و مدت زمان حضور پرستار در منزل متفاوت است.

قیمت پرستار سالمند در منزل

کلام آخر

پرستاران سالمند آموزش دیده و دارای مجوز و گواهینامه‌های معتبر هستند، بنابراین آن‌ها نباید با مراقبان، کمک پرستار، پرستار سالمند ارزان و سایر مددکاران خانگی اشتباه گرفته شوند. اگر می‌خواهید عزیزان سالمند شما از خدمات با کیفیت و مطلوب برخوردار شوند می‌توانید با مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت بتوانید به مجموعه‌ای از پرستاران حرفه‌ای این مجموعه دسترسی داشته باشید. پرستاران حرفه‌ای این مجموعه زیر نظر پزشکان و سایر درمانگران تمام تلاش خود را به کار می‌برند تا بتوانند به هر آنچه که نیاز مددجویان و متقاضیان است، به بهترین شکل پاسخگو باشند. جهت مشاوره و آگاهی از خدمات این مرکز می‌توانید پیج اینستاگرام تهران درمان را دنبال کرده و یا از طریق شماره تلفن‌های زیر اقدام نمایید:

02177530617

02177531124

02188829056

02188829057

اشتراک گذاری در فضای مجازی:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

Skip to content