emergency-call

مراقبت و پرستاری از سالمند سالم شبانه‌روزی

مراقبت و پرستاری از سالمند سالم شبانه‌روزی
فهرست عناوین این مطلب

افزایش سن با مشکلاتی همراه است. اگر شما هم افراد سالمند در منزل دارید، می دانید که نگهداری و مراقبت از آنها به توجه و دقت زیاد نیاز دارد. شما باید به گونه‌ای برنامه‌ ریزی کنید که بتوانید به موقع به امور سالمندان رسیدگی نمایید. اما گاهی به دلایل شرایط کاری و زندگی، نمی توان از پس این مسئولیت به خوبی برآمد، به همین دلیل مراجعه به مرکز خدمات پرستاری مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان، که بتواند به شما در استخدام پرستار سالمند کمک کند، یک گزینه خوب، جهت مراقبت از افراد مسن در منزل است. اگر تصمیم خود را گرفته‌ اید و می‌خواهید وظیفه نگهداری از سالمند خود را به پرستار تمام وقت در منزل واگذار کنید، با ادامه مقاله زیر همراه باشید تا هر آنچه که باید در این مورد بدانید، برای شما بیان شود.

نکاتی در مورد نگهداری از سالمند

نگهداری از سالمند، شامل خدمات سلامتی، تغذیه ای، بهداشتی، حرکتی، عاطفی و… است. نگهداری از سالمند به تجربه و توانایی بالایی نیاز دارد که گاهی ممکن است، افراد خانواده از پس آن در نیایند. هنگام نگهداری از سالمند باید نکات زیر را در نظر گرفت:

  • حفظ ایمنی و امنیت منزل
  • بررسی برنامه دارویی سالمند
  • کمک به سالمند برای انجام فعالیت های حرکتی
  • چک کردن وضعیت سلامتی از طریق اندازه گیری فشار خون، قند و… 
  • انجام فعالیتهای سرگرم کننده
  • برنامه ریزی برای تغذیه سالم و کافی
  • درکی عاطفی درست از سالمندان و کمک به ایجاد اعتماد به نفس در آنها

استخدام پرستار سالمند در منزل، می تواند به شما کمک کند تا هرچه بهتر بتوانید از سالمند مراقبت نمایید.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

سالمندان به دلیل آسیب دیدگی، بیماری یا جراحی، ممکن است نیاز به مراقبت شبانه روزی در منزل داشته باشند. تنهایی و افسردگی از دلایلی دیگری است که نشان می دهد، فرد  سالمند نیاز به مراقبت دارد.  استخدام پرستار، می تواند یک گزینه عالی برای نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل و کمک به حل مشکلات او باشد. از مهم‌ترین مزایای نگهداری از سالمند در منزل، این است که سالمند شما می تواند بدون نگرانی، استرس و با آرامش بیشتری روند بهبودی را در منزل طی کند. این در نهایت می‌تواند سطح زندگی، سلامتی و روحیه سالمندان را ارتقا دهد.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل تهران

زندگی در شهرهای شلوغ مانند تهران، فرصت بودن در کنار اعضای خانواده و نگهداری از آنها را کمتر کرده است. از همین رو با استخدام پرستار سالمند، می توان مراقبت و نگهداری از سالمند در تهران را بدون دغدغه و نگرانی انجام داد. مراقبت از سالمند در منزل تهران باعث می شود تا شما از مزایای یک پرستار تمام وقت یا نیمه وقت بهره مند شوید و امور روزمره و مشاغل خود را بهتر و با آرامش بیشتری دنبال کنید.

حقوق نگهداری سالمند در منزل

قیمت مراقبت و پرستاری از سالمند سالم شبانه‌روزی، شاید اولین چیزی باشد که شما به آن بیندیشید، اما این نکته را در نظر بگیرید که با استخدام پرستار، صرفه جویی در زمان، هزینه و وقت، چقدر میتواند برای شما سودمند باشد. قیمت پرستار سالمند شبانه روزی در منزل، به فاکتورهای متعددی از جمله، وضعیت جسمی، روز، ساعت و مدت زمان مراقبت و همچنین خدمات مورد نیاز سالمند بستگی دارد. انجام امور روزانه منزل، آشپزی، تعویض پوشک، گذاشتن لگن، تخلیه کیسه سوند، انجام ساکشن و… همگی تعیین کننده، حقوق پرستار سالمند در منزل هستند.

حقوق نگهداری سالمند در منزل

قیمت نگهداری از سالمند سالم در منزل به صورت شبانه‌روزی

نوع خدماتقیمت خدمات مراقبت و پرستاریملاحظات قیمت
مراقبت و پرستاری شبانه‌روزی از سالمند سالمحقوق ماهانه از ۳،۴۰۰،۰۰۰ تومانهزینه‌ی نهایی پس از بررسی شرایط و بر اساس نظر کارشناس قابل ارائه خواهد بود

لازم به ذکر است قیمت پرستاری از سالمند بیمار بر اساس کنترل دفع ( پوشکی بودن، لگنی بودن )، توانایی حرکت و براساس وزن سالمند متفاوت است و در زمان کارشناسی هزینه‌ی دقیق اعلام خواهد شد.

دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل 

جهت نگهداری از سالمند در منزل، باید به مرکز خدمات پرستاری یا دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل مراجعه کنید. تهران درمان، یکی از مراکز خدمات پرستاری معتبر  و با سابقه درخشان است. این مرکز با بهره گیری از کادر درمان و پرستاران حرفه ای پاسخگویی خوبی به نیاز شما جهت نگهداری از سالمند در منزل است. برای مشاوره و آگاهی بیشتر از خدمات این مرکز می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کنید و از طریق سایت اقدام نمایید.

اگر برای نگهداری از سالمندان خود در منزل به پرستار شبانه‌روزی نیاز دارید و می‌خواهید با خیال آسوده از خدمات پرستاران با تجربه جهت نگهداری از افراد مسن در خانواده استفاده نمایید، موسسه خدمات پرستاری تهران درمان با سال‌ها تجربه و با کمک پرسنل آموزش‌دیده و دلسوز در کنار شماست.

اشتراک گذاری در فضای مجازی :
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

لینک کوتاه این نوشته :

مطالب مرتبط :
...............................
...........................................................................................................................................................................................
ارسال دیدگاه :
...............................
...........................................................................................................................................................................................

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

یا شماره تلفن خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

رسیدگی در کمتر از یک ساعت