مراقبت و پرستاری از سالمند شبانه‌روزی

پرستار سالمند

برای همراهی در امور زندگی سالمند سالمی که فرزندان و بستگان، نگران تنهایی وی می باشند و یا برای پرستاری از سالمندان بیمار، این مؤسسه با اعزام پرسنل با تجربه و حرفه ای در زمینه پرستاری از سالمندان، شما را همراهی می نماید.

پروسه اعزام پرستار سالمند:

1-تماس شما با مرکز و بیان شرایط مددجو (بیمار،سالمند یا کودک)
2-انتخاب پرسنل مورد نیاز شما توسط کارشناس مرکز (حسب تبادل اطلاعات با شما)
3-اعزام نیروبه محل مورد درخواست شما
4–به مدت 2 الی 3 روز پرسنل اعزامی بصورت آزمایشی درخدمت مددجوی شما خواهد بود.
5-درصورت توافق طرفین، قرارداد رسمی بین مؤسسه و شما امضاء میشود و پرسنل اعزامی با کنترل و نظارت مؤسسه به کارخود ادامه می دهد.
6-ارائه خدمات پشتیبانی به شما توسط مؤسسه (از زمان عقدقرارداد تا پایان دوره قرارداد)

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران

لازم به ذکر است قیمت پرستاری از سالمند بیمار بر اساس کنترل دفع ( پوشکی بودن، لگنی بودن )، توانایی حرکت و براساس وزن سالمند متفاوت است و در زمان کارشناسی هزینه‌ی دقیق اعلام خواهد شد. به این منظور لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا سریعا از طریق کارشناسان مرکز با شما تماس حاصل شود

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت

فرم دریافت مشاوره رایگان پزشکی و پرستاری از متخصصان با تجربه مرکز (ما نگرانی شما را درک می کنیم و فوری تماس می گیریم)

همچنین می توانید با شماره های 02188829056 و 02188829057 تماس حاصل نمایید

حوزه خدمات رسانی استان تهران و استان البرز

مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل

نگهداری از سالمندان به معنی ایجاد شرایط جهت مراقبت و رسیدگی هرچه بهتر به آنهاست. این مراقبت ها هم باید از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی نیازهای این عزیزان را تامین کند. سالمندان بزرگترین نعمت های زندگی هستند که به مراقبت و توجه اساسی نیاز دارند. اما همیشه امکان رسیدگی صحیح و کامل از آنها وجود ندارد. فشردگی برنامه های کاری باعث شده تا امروز زنان و مردان ساعت های طولانی را بیرون از خانه سپری کنند، از همین رو علی رغم میل باطنی فرصت کافی برای نگهداری از عزیزان خود را ندارند و به دنبال مراکز معتبر و قابل اطمینان مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان جهت نگهداری از سالمندان هستند. تماس با این مراکز باعث می شود تا سالمند شما بتواند از خدمات یک پرستار حرفه ای و کاربلد به صورت تمام وقت یا نیمه وقت بهره مند شود.

افزایش سن با مشکلاتی همراه است. اگر شما هم افراد سالمند در منزل دارید، می دانید که نگهداری و مراقبت از آنها به توجه و دقت زیاد نیاز دارد. شما باید به گونه‌ای برنامه‌ ریزی کنید که بتوانید به موقع به امور سالمندان رسیدگی نمایید. اما گاهی به دلایل شرایط کاری و زندگی، نمی توان از پس این مسئولیت به خوبی برآمد، به همین دلیل مراجعه به مرکز خدمات پرستاری مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان، که بتواند به شما در استخدام پرستار سالمند کمک کند، یک گزینه خوب، جهت مراقبت از افراد مسن در منزل است. اگر تصمیم خود را گرفته‌ اید و می‌خواهید وظیفه نگهداری از سالمند خود را به پرستار تمام وقت در منزل واگذار کنید، با ادامه مقاله زیر همراه باشید تا هر آنچه که باید در این مورد بدانید، برای شما بیان شود.

نکاتی در مورد نگهداری از سالمند

نگهداری از سالمند، شامل خدمات سلامتی، تغذیه ای، بهداشتی، حرکتی، عاطفی و… است. نگهداری از سالمند به تجربه و توانایی بالایی نیاز دارد که گاهی ممکن است، افراد خانواده از پس آن در نیایند. هنگام نگهداری از سالمند باید نکات زیر را در نظر گرفت:

 • حفظ ایمنی و امنیت منزل
 • بررسی برنامه دارویی سالمند
 • کمک به سالمند برای انجام فعالیت های حرکتی
 • چک کردن وضعیت سلامتی از طریق اندازه گیری فشار خون، قند و… 
 • انجام فعالیتهای سرگرم کننده
 • برنامه ریزی برای تغذیه سالم و کافی
 • درکی عاطفی درست از سالمندان و کمک به ایجاد اعتماد به نفس در آنها

استخدام پرستار سالمند در منزل، می تواند به شما کمک کند تا هرچه بهتر بتوانید از سالمند مراقبت نمایید.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

سالمندان به دلیل آسیب دیدگی، بیماری یا جراحی، ممکن است نیاز به مراقبت شبانه روزی در منزل داشته باشند. تنهایی و افسردگی از دلایلی دیگری است که نشان می دهد، فرد  سالمند نیاز به مراقبت دارد.  استخدام پرستار، می تواند یک گزینه عالی برای نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل و کمک به حل مشکلات او باشد. از مهم‌ترین مزایای نگهداری از سالمند در منزل، این است که سالمند شما می تواند بدون نگرانی، استرس و با آرامش بیشتری روند بهبودی را در منزل طی کند. این در نهایت می‌تواند سطح زندگی، سلامتی و روحیه سالمندان را ارتقا دهد.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل تهران

زندگی در شهرهای شلوغ مانند تهران، فرصت بودن در کنار اعضای خانواده و نگهداری از آنها را کمتر کرده است. از همین رو با استخدام پرستار سالمند، می توان مراقبت و نگهداری از سالمند در تهران را بدون دغدغه و نگرانی انجام داد. مراقبت از سالمند در منزل تهران باعث می شود تا شما از مزایای یک پرستار تمام وقت یا نیمه وقت بهره مند شوید و امور روزمره و مشاغل خود را بهتر و با آرامش بیشتری دنبال کنید.

حقوق نگهداری سالمند در منزل

قیمت مراقبت و پرستاری از سالمند سالم شبانه‌روزی، شاید اولین چیزی باشد که شما به آن بیندیشید، اما این نکته را در نظر بگیرید که با استخدام پرستار، صرفه جویی در زمان، هزینه و وقت، چقدر میتواند برای شما سودمند باشد. قیمت پرستار سالمند شبانه روزی در منزل، به فاکتورهای متعددی از جمله، وضعیت جسمی، روز، ساعت و مدت زمان مراقبت و همچنین خدمات مورد نیاز سالمند بستگی دارد. انجام امور روزانه منزل، آشپزی، تعویض پوشک، گذاشتن لگن، تخلیه کیسه سوند، انجام ساکشن و… همگی تعیین کننده، حقوق پرستار سالمند در منزل هستند.

حقوق نگهداری سالمند در منزل

دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل 

جهت نگهداری از سالمند در منزل، باید به مرکز خدمات پرستاری یا دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل مراجعه کنید. تهران درمان، یکی از مراکز خدمات پرستاری معتبر  و با سابقه درخشان است. این مرکز با بهره گیری از کادر درمان و پرستاران حرفه ای پاسخگویی خوبی به نیاز شما جهت نگهداری از سالمند در منزل است. برای مشاوره و آگاهی بیشتر از خدمات این مرکز می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کنید و از طریق سایت اقدام نمایید.

اگر برای نگهداری از سالمندان خود در منزل به پرستار شبانه‌روزی نیاز دارید و می‌خواهید با خیال آسوده از خدمات پرستاران با تجربه جهت نگهداری از افراد مسن در خانواده استفاده نمایید، موسسه خدمات پرستاری تهران درمان با سال‌ها تجربه و با کمک پرسنل آموزش‌دیده و دلسوز در کنار شماست.

اشتراک گذاری در فضای مجازی:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه :

8 دیدگاه دربارهٔ «مراقبت و پرستاری از سالمند شبانه‌روزی»

 1. سلام وقت بخیر اگر از پرستار اعزامی راضی نباشیم پرستار جدید میفرستید؟

  1. خدمات پرستاری تهران درمان

   سلام وقت بخیر بله اصلا نگران کیفیت خدمات و مهارت پرسنل اعزامی نباشید
   علارغم امکان تماس شما با مجموعه خود ما حداقل هفته ایی یکبار با خانواده مددجو تماس تلفنی برقرار میکنیم کنترل ونظارت دائمی بر نحوه کارپرسنل اعزامی داریم

 2. سلام خسته نباشید
  پرستار سالمندی که استخدام می کنیم کارایی مثل تزریقات و پانسمان هم میتونه انجام بده؟

  1. خدمات پرستاری تهران درمان

   سلام وقت بخیر بله کادر پرستاری که خدمتتون اعزام میشن بسیار با تجربه و حرفه ای هستند

 3. سلام
  امکان اعزام پرستار به صورت شبانه روزی به شهرستان هم دارید؟

  1. خدمات پرستاری تهران درمان

   سلام وقت بخیر بله البته باید شهر و استان خودتون رو با مرکز چک کنید

 4. سلام اگر پرستاری را استخدام کنیم و قرار داد شش ماهه ببندیم. به هر دلیلی در این فاصله از جمله فوت بیمار قطع همکاری بشه تکلیف اون قرار داد شش ماه با پرستار و اجرت یک پایه حقوق شرکت چی میشه آیا شرکت بقیه پول رو بر می گردونه؟ مثلا یک ماه بعد عقد قرارداد قطع همکاری بشه؟

  1. خدمات پرستاری تهران درمان

   سلام وقت بخیر بله قطعا اگر شرایط کلا تغییر کنه چه در مثال هایی که فرمودید جه شرایط مشابه دیگر کمال همکاری با همراهان بیمار انجام خواهد شد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

Skip to content