پرستار سالمند در کامرانیه

توجه به نیاز‌های مختلف سالمندان مانند خدمات بهداشتی، پزشکی، تفریحی و… باعث می‌شود تا آن‌ها در کنار سایر اعضای خانواده بتوانند دوران پیری خود را با آرامش و آسودگی خاطر بیشتری طی نمایند. برای تأمین نیاز‌های مختلف سالمندان به ویژه سالمندانی که مراقبت‌های مداوم و شبانه روزی نیاز دارند باید همواره یک فرد در کنارشان حضور داشته باشد. اما ممکن است هر کدام از اعضای خانواده به دلیل موقعیت‌های تحصیلی، کاری، اجتماعی و دیگر دغدغه‌های که در زندگی خود دارند، به خوبی از پس نگهداری از سالمند خود بر نیایند. این امر می‌تواند استرس، نگرانی و اضطراب ای بیشتری را نه تنها برای سالمندان که برای هر کدام از افراد خانواده نیز ایجاد کند.

استخدام پرستار سالمند در منزل باعث می‌شود تا علاوه بر تأمین سلامت جسمانی و عاطفی سالمند سایر افراد خانواده نیز بهتر بتوانند به امور شخصی و اجتماعی خود بپردازند. افرادی که در شهر‌های شلوغ و پرترافیک مانند تهران زندگی می‌کنند می‌دانند که حضور یک پرستار چقدر می‌تواند در رفاه و آسایش کل خانواده مؤثر باشد. برای استخدام پرستار سالمند در کامرانیه یا هر منطقه دیگر از تهران بزرگ فقط کافیست تا با مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید. نگهداری از سالمند در کامرانیه به چه صورت است؟ اگر می‌خواهید پاسخ این سؤال را پیدا کنید و همچنین اطلاعات مفیدی در مورد استخدام پرستار سالمند کسب کنید با ادامه مقاله زیر همراه باشید.

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.(کارشناسان ما در سریع ترین زمان، با توجه به الویت درخواست ها، با شما تماس می گیرند)

همچنین می توانید با شماره های 02177530617 و 02177531124 برای خدمات در تهران تماس حاصل نمایید

نگهداری از سالمند در کامرانیه

سالمندی مرحله حساسی از عمر آدمی است. سالمندان برای داشتن یک زندگی سالم بدون نگرانی و اضطراب نیاز به مراقبت و آرامش دارند. عدم آگاهی از تغییر الگو‌های رفتاری سالمندان در خانه منجر به برخورد نادرست از سوی سایر افراد خانواده می‌شود. این امر می‌تواند زندگی سالمندان را به شدت تحت تأثیر قرار دهد و به مشکلات فیزیولوژیکی و روانی پیچیده تبدیل شود.

 بیماری تنها مشکل افراد مسن نیست. مسائل مختلف دیگری نیز وجود دارند که علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روحی آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهند. یکی از مسائل اصلی بی توجهی و عدم درک نیاز‌ها و نگرانی‌های آنهاست. سالمندانی که از چالش‌های شناختی رنج می‌برند دچار تغییرات شخصیتی جدی می‌شوند. در این مرحله آن‌ها نیاز به مراقبت و توجه دارند. هنگامی که سالمندان بدون مراقبت ر‌ها می‌شوند، اکثر آن‌ها با احساسات شدید افسردگی و بی هدفی مواجه می‌شوند. بنابراین نگهداری از سالمند برای حفظ سلامت جسمی و روحی باید با توجه دقیق و اصولی انجام شود. نگهداری از سالمند در کامرانیه یا هر منطقه از شهر بزرگ تهران می‌تواند اهداف سلامتی سالمند شما را به بهترین شکل برآورده کند.

نگهداری از سالمند در کامرانیه

استخدام پرستار سالمند در کامرانیه

ارتباط مؤثر بین پرستار و سالمند نتایج مثبت درمانی و مراقبتی را به همراه خواهد داشت. بیماران مسن ممکن است چندین بیماری مانند کم شنوایی، اختلال بینایی، زوال عقل یا بیماری آلزایمر داشته باشند.

هنگام ارائه خدمات پرستاری به سالمندان، مهم است که در مورد توانایی‌هایی او ارزیابی و بررسی درست و دقیقی انجام شود. هر سالمند شرایط منحصر به فرد خود را دارد. یک پرستار خوب و مجرب باید بتواند نیاز‌های سالمند را به درستی شناسایی کند و جهت رفع آن‌ها اقدام نماید. اگر نگران این هستید که یکی از بستگان یا عزیزان سالخورده در مراقبت از خود مشکل داشته باشد، ممکن است وقت آن رسیده باشد که وارد عمل شوید و برای کمک به او درخواست استخدام پرستار سالمند نمایید. قبل از هر چیز، زمانی را برای ارزیابی نیاز‌های سالمندان اختصاص دهید. آن‌ها ممکن است برای مراقبت از خود به کمک‌های پزشکی نیاز داشته باشند که در این صورت می توانید از خدمات ویزیت در منزل موسسه تهران درمان استفاده کنید. 

پرستار سالمند در منزل کامرانیه

پرستار سالمند در منزل کامرانیه یا هر منطقه دیگری باید از وظایف خود به خوبی آگاه باشد تا بتواند مراقبت از سالمندان به بهترین شکل ممکن انجام دهد. برخی از وظایف پرستار سالمند به شرح زیر است:

 • ارتباط درست با سالمند را بداند: یک پرستار خوب باید بتواند ارتباط درستی با سالمند برقرار کند. حفظ تماس چشمی و استفاده درست از زبان بدن مهم است. این می‌تواند موجب ایجاد اعتماد و صمیمیت بیشتر بین پرستار سالمند شود.
 • صبور باشد: گاهی لازم است پرستار چندین بار نکات لازم را تکرار کند تا بتوانند مفهوم را برساند. اگر برقراری ارتباط مستلزم تکرار بیش از حد باشد او باید سرعت خود را کاهش دهد یا واضح‌تر صحبت کند. این باعث می‌شود تا بیمار سالمند به مکالمه واکنش نشان دهد، بنابراین صبر و حوصله از نکات اخلاقی بسیار مهم برای هر ارائه‌دهنده مراقبت بهداشتی است.
 • به سالمند احترام بگذارد: این یک نیاز ضروری برای سالمندان است. آن‌ها دوست دارند نظراتشان شنیده شده و از تجربیات‌شان قدردانی شود. این می‌تواند شکاف‌های ارتباطی را به خوبی پر کند.
 • چالشهای حسی را بشناسد: حواس پرتی، اختلالات شناختی، کم شنوایی و… می‌توانند ارتباط را دشوار کنند. تقریباً یک سوم سالمندان بالای 65 سال مشکلات شنوایی و یک چهارم سالمندان بالای 75 سال مشکلات بینایی دارند. این بیماری‌ها در افراد مختلف با شدت متفاوتی ظاهر می‌شوند. ارزیابی درست از این شرایط علاوه بر ایجاد شرایط درمانی بهتر می‌تواند به ارتباط مؤثر‌تر نیز کمک کند.
 • اقدامات درمانی را به خوبی آموزش دیده باشد: یک پرستار خوب باید در مورد انواع مشکلات سالمندان، نحوه برخورد و درمان آن‌ها به درسی آموزش دیده باشد تا بتواند اقدامات درمانی لازم را به موقع و سریع ارائه دهد.
 • توانایی برنامهریزی برای تغذیه سالمند داشته باشد: سالمندان به دلیل شرایط جسمی و پزشکی که دارند باید برنامه تغذیه مناسب با وضعیت سلامتی خود دریافت کنند. پرستار خوب باید بتواند برنامه غذایی منعطف و مناسبی را برای سالمندان برنامه‌ریزی نماید.
 • مراقبتهای بهداشتی را به صورت ایمن انجام دهد: به همان اندازه که تغذیه و برنامه دارویی سالمند اهمیت دارند، توجه به بهداشت و نظافت شخصی او نیز بسیار مهم می‌باشد. ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی باید شرایط ایمنی را برای حمام کردن و توالت سالمند ایجاد کند.
 • به نیازهای فکری و روحی بیمار توجه داشته باشد: انجام فعالیت‌های سرگرم‌کننده، پیاده روی، حل جدول، پخش یک موسیقی خوب و… همگی می‌توانند تامین‌کننده نیاز‌های فکری و روحی سالمندان باشند.

استخدام پرستار سالمند در کامرانیه

هزینههای پرستار سالمند در کامرانیه

مزایای استخدام پرستار سالمند در کامرانیه آنقدر قابل توجه است که بتوان برای آن هزینه‌های لازم را منظور داشت. تعرفه و دستمزد پرستار سالمند به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع خدماتی که سالمند باید دریافت کند. این خدمات می‌تواند بر اساس شرایط روحی و جسمی سالمند متفاوت باشد.
 • میزان ساعتی که پرستار مسئولیت نگهداری از سالمند را برعهده دارد.
 • مراقبت‌های اضافی که نیاز است. رسیدگی به امور منزل، پذیرایی از مهمان، خرید و… همگی می‌توانند بر روی هزینه‌ها تأثیر‌گذار باشند.
 • مکان و موقعیت جغرافیایی که سالمند زندگی می‌کند. به طور حتم محل سکونت سالمند تأثیر مستقیمی بر روی هزینه‌ها خواهد داشت به خصوص اگر تردد و رفت و آمد در مسیر به دلیل ترافیک و کمبود وسایل نقلیه مشکل باشد.

پرستار سالمند در کامرانیه

مؤسسه خدمات پرستاری در کامرانیه تهران

در هر نقطه از تهران که زندگی می‌کنید، فقط کافیست تا با مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت از خدمات پرستاری این مجموعه بهره‌مند شوید. اگر در کامرانیه و اطراف به آن زندگی می‌کنید، می‌توانید درخواست پرستار سالمند در کامرانیه داشته باشید.

این مجموعه یکی از معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین مراکز خدمات پرستاری در ایران است که توانسته با بهره‌گیری از توانمندی‌های پرستاران، پزشکان و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، خدمات مراقبتی و درمانی مناسب را جهت رفاه حال مددجویان و سایر اعضای خانواده‌شان ارائه دهد. اگر شما هم به دلیل مشغله‌های متعدد زندگی نمی‌توانید ساعات مختلف روز را در کنار سالمند خود باشید با این مؤسسه تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت نیرو‌های مجرب و آموزش دیده این مرکز جهت تأمین نیاز‌های سالمند شما در محل حضور پیدا کنند. استخدام پرستار سالمند در کامرانیه می‌تواند باعث ایجاد احساس امنیت برای سالمندان و آسودگی خاطر بیشتر برای سایر اعضای خانواده باشد. جهت آگاهی از خدمات این مرکز می‌توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کرده و در مورد خدمات ارائه شده توسط این مرکز اطلاعات لازم را کسب نمایید؛ همچنین میتوانید به اطلاعات تماس تلفنی، مشاوره رایگان آنلاین و مشاوره حضوری، در صفحه (تماس با ما)، دسترسی داشته باشید.

نشانی کوتاه صفحه:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط :
ارسال دیدگاه و طرح سوال :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

در موقعیتی اورژانسی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟
با تهران درمان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید

logo

تلفن های تماس تهران درمان به صورت 24 ساعته :

Skip to content