emergency-call

فواید پرستاری از بیمار در منزل

خدمات پرستاری در منزل
فهرست عناوین این مطلب

نگهداری و پرستاری از بیمار در منزل علاوه بر اینکه از نظر هزینه‌های نگهداری در مقایسه با بیمارستان بسیار به صرفه‌تر است، باعث ایجاد مزیت‌های متعدد دیگری نیز می‌شود که در تصمیم‌گیری خانواده‌ها برای استفاده از این خدمات اثرگذار هستند.

برخی از مزایای نگهداری بیمار در منزل عبارتند از:

  1. با توجه به اینکه فضای بیمارستان‌ها می‌تواند حاوی انواع بیماری‌های مسری و عفونی باشد، نگهداری از بیمار در منزل باعث بهبود سطح سلامت بیمار می‌شود.
  2. انتقال بیماری نه تنها از بیماران دیگر، بلکه از طریق پزشکان و پرستارانی که روزانه با ده‌ها بیمار سر و کار دارند ممکن است انجام شود.
  3. هزینه‌های نگهداری از بیمار در منزل به مراتب کمتر از بیمارستان است.
  4. سطح خدمات دریافتی در منزل با یک پرستار تمام وقت به مراتب بالاتر از هنگامی است که در بیمارستان و به صورت موردی خدماتی دریافت شود.
  5. از نظر روحی و روانی فضای بیمارستان مشکلات متعددی برای بیماران ایجاد می‌کند و بودن طولانی مدت در این فضا خود می‌تواند باعث ایجاد مشکلات روحی متعدد باشد.
  6. حضور فرد بیمار در کنار اعضای خانواده علاوه بر سلامت بیشتر برای بیمار می‌تواند باعث ایجاد آرامش و سلامت بیشتر ذهنی و روحی برای اعضای خانواده باشد.

با وجود این مزایا، نگهداری از بیمار در خانه معمولا آسان نیست. ولی با استفاده از خدمات پرستاری موسسات با تجربه و دارای مجوز، می‌توانید با خیال آسوده، از نگرانی‌های خود بکاهید.

دریافت خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل نگهداری از بیمار و سالمند و کودک در منزل است. همچنین امکان اعزام پزشک برای ویزیت بیماران وجود دارد و از این جهت هم نگرانی وجود نخواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و درخواست اعزام پرستار و پزشک، با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در فضای مجازی :
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

لینک کوتاه این نوشته :

مطالب مرتبط :
...............................
...........................................................................................................................................................................................
ارسال دیدگاه :
...............................
...........................................................................................................................................................................................

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

یا شماره تلفن خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

رسیدگی در کمتر از یک ساعت