emergency-call

خدمات پرستاری تخصصی بیمار

خدمات پرستاری تخصصی بيمار
فهرست عناوین این مطلب

خدمات پرستاری تخصصی بیمارموسسه تهران درمان، در هر جایی که شما نیاز داشته باشید حاضر است. تیم ما با برنامه‌ریزی و هماهنگی، خدمات پرستاری تخصصی بیمار در منزل را ارائه می‌دهد.

در بسیاری از موارد، به ادامه بستری بیمار در بیمارستان نیازی نیست. ولی بیمار باید دوران نقاهت را در مکانی دیگر سپری نماید. علاوه بر این موضوع، محیط بیمارستان بخاطر وجود آلودگی ها و عفونتهای بیمارستانی محیط مناسبی برای نگهداری بیماران نیست. در چنین شرایطی و در صورت امکان می بایست بیماران به مکانی دیگر انتقال یابند.

بهترین محل نگهداری از بیمار

بهترین مکان برای انجام این مهم منزل بیمار یا منزل کسانی است که بیمار را دوست دارند.این موضوع از نظر عاطفی تاثیر فراوان بر روحیه بیمار خواهد گذاشت. حتی بیمارانی که بیماریهای سخت را تجربه می نمایند از حضور در منزل اظهار رضایت کرده اند .

خدمات پرستاری در منزل

موسسه پرستاری تهران درمان با خدمات پرستاری تخصصی بیمار , به نیاز مهم ادامه درمان در منزل نگاهی کارشناسانه و مسئولانه دارد و با پرسنل با تجربه و کارآمد خدمات پرستاری تخصصی  بیمار را در محیطی آسوده و ایمن فراهم می کند .

خدمات پرستاری تخصصی بیمار به گونه ای است که بیماران و بستگانشان بتوانند در نهایت آسودگی دوران نقاهت بیماری را پشت سربگذارند.

برنامه ای که ما برای ادامه  خدمات پرستاری تخصصی بیمار تنظیم می‌نماییم بر اساس نیازهای بیمار و درخواست ایشان یا بستگان طراحی می‌گردد. ویزیت های دوره ای پزشکان و انجام نمونه گیری برای آزمایشات و چکاپ های دوره ای و همچنین رفع نیاز بیماران به تزریقات و تعویض پانسمان با خدمات پرستاری تخصصی بیمار انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری در فضای مجازی :
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

لینک کوتاه این نوشته :

مطالب مرتبط :
...............................
...........................................................................................................................................................................................
ارسال دیدگاه :
...............................
...........................................................................................................................................................................................

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید

یا شماره تلفن خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم

رسیدگی در کمتر از یک ساعت