emergency-call

همراه بیمار در بیمارستان

با توجه به شرایط زندگی جدید یکی از دغدغه های خانواده هایی که بیمار بستری در بیمارستان دارند همراهی و نگهداری از بیمارشان است. این مؤسسه با اعزام نیروهایی که سالها تجربه در نگهداری و همراهی از بیماران بستری در بیمارستان را دارند به این نیاز شما پاسخ می دهد. بیماران بعد از عمل جراحی، مادرانی که در بیمارستان وضع حمل کردند و یا کودکان و سالمندان بستری در بیمارستان از جمله دریافت کنندگان این خدمت هستند.

علاوه بر این خانواده ها ممکن است در مواردی خاص و مقطعی ( برای رفتن به مهمانی، مهمانی دادن، مسافرتهای کوتاه و یا بلند مدت و… ) نیازمند به دریافت خدمات مقطعی ( به مدت 12 ،24 ، 72 ساعت و یا بیشتر ) باشند تا در این مدت کوتاه از سالمند، کودک یا بیمارشان با اطمینان خاطر مراقبت و پرستاری شود. این مؤسسه با دراختیار داشتن نیروهای حرفه ای و مورد اعتماد که بطور شبانه روزی بر کار آنها مراقبت می نماید با اعزام فوری این نیروها به منازل شما و مراقبت بر کار آنها، این نیاز شما را برآورده می نماید.

قیمت خدمات همراه بیمار در بیمارستان

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید. (ما نگرانی شما را درک می کنیم و فوری تماس می گیریم)

همچنین می توانید با شماره های 02188829056 و 02188829057 تماس حاصل نمایید

حوزه خدمات رسانی استان تهران و استان البرز

قیمت پرستار همراه در بیمارستان – هر ۲۴ ساعت

خدمات پرستاری که در بیمارستان ارائه می‌شود، محدود و تنها شامل مراقبت‌های ضروری است. همراه بودن یک پرستار متخصص که به صورت دائم وضعیت بیمار شما را ارزیابی می‌کند و در بهبود سریع‌تر به ایشان یاری می‌رساند اثر قابل توجهی در دستیابی به سلامت جسمی و ذهنی بیمار دارد.

نگهداری از بیمار در بیمارستان علاوه بر اینکه می‌تواند از نظر زمانی برای بستگان و آشنایان بیمار مشکل‌ساز باشد، نیازمند مهارت و دانش اولیه در خصوص موارد بهداشتی و اصول اولیه نگهداری از بیمار در زمینه‌ی جسمی و روحی و روانی است.

بستری شدن بیمار در بیمارستان یکی از نگرانی ها و دغدغه های افرادی است که به دلیل مشکلات کاری و خانوادگی نمی‌ توانند به طور مداوم از بیمار خود مراقبت کنند. اما با استخدام پرستار به عنوان همراه بیمار در بیمارستان جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. همراه بیمار در بیمارستان می تواند یک کمک خوب برای بیمار و اعضاء خانواده او باشد و وظایف مراقبتی و درمانی بیمار را به صورت پاره وقت یا ۲۴ ساعته به عهده بگیرد. این بستگی به شرایط شما دارد که بخواهید پرستار چند ساعت در اختیار بیمار شما باشد. اگر می‌خواهید پرستار به صورت ۲۴ ساعته از بیمار شما در بیمارستان مراقبت نماید، فقط کافیست تا با یک مرکز خدمات پرستاری معتبر و شناخته شده در این زمینه مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت یک پرستار جهت مراقبت و نگهداری بیمار شما به بیمارستان اعزام شود.

با استفاده از خدمات پرستار خصوصی در بیمارستان برای نگهداری و همراهی بیمار می‌توانید در کاهش دردها و نگرانی‌های بیمار و اطرافیان قدم بردارید. در این مقاله به خدمات استخدام همراه بیمار در بیمارستان به صورت کامل پرداخته شده است تا شما بتوانید با اطلاعات کافی، اقدام به استخدام پرستار برای بیمار خود در بیمارستان نمایید. پس با ما همراه باشید تا در این زمینه بیشتر بیاموزید.

خدمات پرستاری در بیمارستان

خدمات پرستاری در بیمارستان

بیماران با شرایط مختلف جسمی و پزشکی برای درمان به بیمارستان مراجعه می کنند، بنا بر وضعیت پزشکی، یک بیمار ممکن است به خدمات پرستاری بیشتری نیاز داشته باشد. اما خدمات پرستاری تنها به مراقبت‌ های پزشکی محدود نمی‌ شوند. همراه بیمار در بیمارستان در کنار مراقبت‌ های پزشکی باید یک همراه و هم صحبت خوب برای بیمار باشد و در کنار ارائه خدمات پرستاری و مراقبت های پزشکی، کارهای شخصی بیمار را نیز انجام دهد. مهم ترین خدمات پرستاری در بیمارستان را می توان به صورت زیر بیان نمود:

 • چک کردن مداوم وضعیت بیمار و بررسی علائم حیاتی او به ویژه برای بیمارانی که در شرایط حاد به سر می‌ برند
 • دادن به موقع داروها بر اساس دوز تجویز شده و کمک به بیمار برای مصرف آنها
 • توجه به وسایل و تجهیزاتی متصل به بیمار، مانند سرم، آنژیوکت و… 
 • انجام کارهای شخصی بیمار مانند بردن به دستشویی، استحمام، پوشک و… 
 • کمک به بیمار جهت خوردن غذا
 • توجه به بهداشت شخصی بیمار
 • کمک به بیمار جهت جابجایی یا حرکت دادن او مطابق دستور پزشک
 • حفظ ایمنی و توجه به شرایط محیطی که به راحتی بهتر بیمار کمک می کند، مانند دمای اتاق، نور، تهویه مناسب و… 
 • در کنار همه این موارد همراه بیمار در بیمارستان باید بتواند از لحاظ عاطفی و روحی نیز به بیمار کمک کند خواندن کتاب و صحبت کردن مهم‌ترین اقداماتی است که می‌ توان در این زمینه انجام داد.

ویژگی های پرستار همراه در بیمارستان

حفظ سلامت بیمار و کمک به بهبودی بهتر و سریعتر او، مسئولیت بزرگی است که پرستار باید به خوبی از عهده آن برآید بنابراین احساس مسئولیت و تعهد کاری، مهم ترین ویژگی پرستار همراه در بیمارستان است. علاوه بر احساس تعهد و مسئولیت همراه بیمار در بیمارستان باید ویژگی های زیر را نیز داشته باشد:

 • مهارت و تجربه بالا در رابطه با پرستاری از بیماران مختلف
 • داشتن قدرت تشخیص و ارزیابی شرایط بیمار
 • انتقاد پذیر و منعطف بودن
 • داشتن قدرت تصمیم گیری بالا در صورت مشاهده هرگونه تغییر در وضعیت بیمار
 • توانایی برقراری ارتباط با بیماران مختلف
 • همراه بیمار در بیمارستان باید فرد قابل اطمینانی باشد و اطلاعات بیمار را به صورت محرمانه نگه دارد
قیمت پرستار همراه در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان تهران

نگهداری از بیمار در بیمارستان های تهران نه تنها برای ساکنین این شهر بلکه برای افرادی که مجبورند از شهرهای دیگر بیمار خود را به بیمارستان انتقال دهند، مشکل خواهد بود. این بیشتر به دلیل دوری مسیر، ترافیک، نداشتن جا و مکان برای همراه هان و… است. به همین دلیل مراقبت از بیمار در بیمارستان با سختی ها و دشواری هایی همراه است، به ویژه برای شهرستانی های عزیز که برای تردد و پیدا کردن مکان اقامت مشکل دارند. بنابراین بهترین راه پیدا کردن همراه بیمار در بیمارستان تهران است که بتواند با تجربه، دانش و آگاهی خود از بیمار شما به بهترین شکل ممکن و به صورت منظم  حتی در صورت عدم حضور شما در بیمارستان  نگهداری کند. اگر می خواهید بیمار خود را در بیمارستان تهران بستری کنید، ولی نمی دانید چه طور با یک مرکز خدمات پرستاری حرفه‌ ای و متعهد تماس حاصل نمایید، ما به شما مرکز خدمات پرستاری تهران درمان را معرفی می کنیم. این مرکز با در اختیار داشتن پزشکان و پرستاران متخصص و مجرب به نیاز شما در این بخش به خوبی پاسخ می دهد.

استخدام پرستار خصوصی در بیمارستان

برای استخدام پرستار بیمار در بیمارستان خصوصی یا دولتی باید با مرکز خدمات پرستاری مورد نظر خود تماس حاصل نمایید تا پرستار جهت انجام کارهای مراقبتی و پزشکی بیماری شما در محل حاضر شود. استخدام پرستار خصوصی در بیمارستان باعث می شود تا بیمار شما به صورت شبانه‌روزی تحت نظارت و مراقبت دقیق باشد. این به ویژه برای بیمارانی که شرایط پزشکی خاص دارند اهمیت دارد و نظارت دقیق و مداوم باعث می شود تا سلامت و ایمنی آنها به خطر نیفتد، زیرا به دلیل کمبود نیروی پرستار در بیمارستان ها، پرستاران ممکن است فرصت لازم و تمام وقت را برای رسیدگی به همه بیماران نداشته باشند. بنابراین اگر می خواهید از یک نظارت دائمی و دقیق برای بیمار خود بهره مند شوید، بهتر است یک پرستار را به عنوان همراه مریض در بیمارستان استخدام کنید.

ویژگی های پرستار همراه در بیمارستان

قیمت همراه بیمار در بیمارستان

استخدام پرستار جهت مراقبت دائمی و ارزیابی وضعیت بیمار راهی جهت تسریع روند بهبودی بیمار است. بیمارانی که به خدمات پرستاری منظم و حرفه‌ ای دسترسی دارند، راحت تر می توانند به سلامت جسمی و ذهنی خود دست پیدا کنند. کوتاه شدن روند درمان به  طور حتم می‌ تواند کاهش هزینه ها را در پی داشته باشد. بنابراین استخدام همراه بیمار در بیمارستان نه تنها به کاهش درد، نگرانی و بهبودی سریع تر بیمار و اطرافیان او کمک می‌ کند، بلکه شما را از هزینه های اضافی جهت ادامه درمان نیز بی نیاز خواهد کرد. قیمت همراه بیمار در بیمارستان بر اساس ساعتی که قرار است او از بیمار شما مراقبت کند، متغیر است. به همین دلیل قیمت همراه بیمار در بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی بیشتر خواهد بود. 

قیمت همراه بیمار در بیمارستان

هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد هنگام استخدام پرستار جهت همراهی بیمار در بیمارستان مطرح شود این است که آیا هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی با هزینه همراه بیمار در بیمارستان دولتی متفاوت است؟ آیا در بیمارستان های خصوصی این هزینه ها بیشتر خواهد بود؟ در بیمارستان های دولتی و شلوغ به دلیل اینکه حجم پذیرش بیماران بالاست، ممکن است خدمات ارائه شده کیفیت مطلوبی نداشته باشند. به همین دلیل پرستاری که استخدام می شود، ممکن است مسئولیت های بیشتری را برعهده داشته باشد. در حالی که در بیمارستان ‌های  خصوصی از آنجا که بیمار به طور مدام تحت نظر پرستاران قرار دارد، ممکن است وظایف همراه بیمار در بیمارستان به دشواری وظایف پرستاران بیمارستان‌ های دولتی نباشد. همه این موارد می توانند بر تعرفه نهایی تاثیر گذار باشند.

مرکز خدمات پرستاری تهران درمان خود را نسبت به سلامت بیماران و رضایت خانواده آنها متعهد می‌ داند. از همین رو تلاش کرده با نرخ گذاری های منصفانه در کنار خدمات با کیفیتی که ارائه می دهد، رضایت بیماران و اعضای خانواده آنها را جلب نماید. جهت مشاوره و آگاهی از خدمات این مرکز برای بیماران خود در منزل یا بیمارستان می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کرده و یا از طریق سایت اقدام نمایید.

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید