emergency-call

درباره ما

مؤسسه مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران درمان

بامجوزه رسمی شماره 233305-3

از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی

جهت مشاهده اعتبار پروانه این موسسه نزد وزارت بهداشت لطفا کد QR را اسکن نمایید.

barcode

اعزام پرستار،بهیار،کمک بهیارو یا مراقب به منزل یا بیمارستان مورد نظر شما جهت ارائه کلیه خدمات پرستاری به بیمار شما

  1. اعزام پرسنل جهت پرستاری از سالمند در منزل
  2. عزام پرسنل جهت پرستاری از کودک در منزل
  3. اعزام پرستار جهت تزریقات ،سرم تراپی ،پانسمان ،ساکشن و… درمنزل
  4. اعزام پزشک عمومی و پزشک متخصص جهت ویزیت از بیماردرمنزل
  5. ارائه کلیه خدمات پاراکلنیکی در منزل (فیزیوتراپی،گفتاردرمانی ، نمونه گیری و…

با ما تماس بگیرید ، رایگان مشورت نمایید ، شرایط بیمار ، سالمند و یا کودک خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

یکی از روشهای نوین و آزموده شده درمانی در دنیای کنونی مراقبت و درمان بیمار در منزل است. بسیاری از کشورهای مرفه برای کارآمدتر شدن نظام سلامت جامعه خود این روش – مراقبت و درمان بیمار در منزل –را درکشور خود اجراء نموده و در نظام درمانی کشور آنرا گسترش داده اند. بطوریکه امروزه مراقبت و درمان درمنزل از اولویت های اصلی نظام بهداشتی درمانی این جوامع محسوب می شود.
درمان و مراقبت بیمار در منزل در مقایسه با درمان و مراقبت در بیمارستان دارای نتایج و فواید زیادی است از جمله جلوگیری از انتقال عفونتهای بیمارستانی (یکی از خطراتی که بیماران بستری در بیمارستان‌ها را تهدید می‌کند انتقال عفونت ازمحیط بیمارستان به بیماراست) –کاهش هزینه های درمان برای بیماروجامعه( هزینه های سرسام آوری مانند هزینه هتلینگ بیمارستانی ،هزینه های ساخت و گسترش مراکز درمانی برای جامعه و….)-درکنارخانواده بودن بیمار طی دوران درمان که باعث آرامش بیمار و خانواده ودرنتیجه افزایش سرعت درمان میشود.
درایران نیز از دهه ۸۰ این روش – مراقبت و درمان بیمار در منزل – مورد توجه قرار گرفت و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بررسی های دقیق و لحاظ کردن شروطی خاص برای واجدین شرایط(پرستاران با سابقه ) پروانه تأسیس مرکز ارائه مراقبتها و خدمات پرستاری در منزل را برحسب نیاز صادرنموده و یا می نماید.
مرکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری در منزل تهران درمان در راستای این روش پیش رفته بهداشتی درمانی از سال ۱۳۸۳ با مجوزرسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تأسیس گردید. مؤسس این مرکز آقای شهرام شقایق کارشناس پرستاری می باشند ایشان یکی از چهره های شناخته شده درنزد پزشکان و پرستاران بیمارستانهای تهران می باشند. سابقه کاری طولانی در امور درمانی و مهارتهای زیاد در زمینه پرستاری و درمانی، از نظر حرفه ایی ایشان را در جزء مؤفق ترین مدیران وبرخورداری از سجایای اخلاقی درارتباط با بیماران ، همکاران وخانواده های مددجویان ، ایشان را جزء معتمدترین مدیران مراکزارائه خدمات پرستاری شهر تهران قرارداده است.
خوشبختانه به لطف خدا و خدمات صادقانه وحرفه ای پرسنل این مرکز، این مرکز در ردیف مجربترین و قابل اعتمادترین مراکز خدمات پرستاری شهر تهران می باشد .یاری برای سلامتی شعاری است که این مرکز صادقانه و آگاهانه برای خود انتخاب نموده است و تمامی مساعی ، تجربه و مهارت خود را در رسیدن به این هدف بکار بستیم . کمک صادقانه و دلسوزانه به مددجویان خدمات پرستاری اولویت اصلی این مؤسسه می باشد.و تحت توجهات حضرت صاحب الامر (عج) در این امر ثابت قدم و مؤفق خواهیم بود.

license

درخواست فوری

اگر در موقعیتی بحرانی هستید و به ما نیاز دارید با شماره های زیر تماس بگیرید