سرم تراپی

سرم تراپی در منزل

کارشناسان پرستار خانم و آقا موسسه تهران درمان، خدمات مربوط به سرم تراپی (تزریق سرم تقویتی و دارویی) بیمار را در اسرع وقت در منزل یا محل کار (محدوده تهران) با کیفیت و سرعت مطلوب انجام می دهند.

دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت خدمات تزریق سرم

درخواست مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات

برای مشاوره رایگان توسط مشاورین ما فرم زیر را پر کنید.(کارشناسان ما در سریع ترین زمان، با توجه به الویت درخواست ها، با شما تماس می گیرند)

همچنین می توانید با شماره های 02177530617 و 02177531124 برای خدمات در تهران تماس حاصل نمایید

وصل سرم در منزل

بسیاری از افراد سالمند و بیمارانی که توانایی حرکتی محدودی دارند، برای دریافت خدمات پرستاری مانند تزریق سرم و آمپول نمی توانند مرتب به مراکز درمانی مراجعه کنند. از طرفی دیگر افراد نیز به دلیل شرایط خاص پزشکی مانند ابتلا به انواع بیماری های تنفسی، نمی‌توانند مرتب در خیابانهای شلوغ تردد داشته باشند، بنابراین دریافت خدمات پرستاری مانند سرم تراپی در منزل برای این افراد، ضرورت محسوب می‌شود. اما شاید اولین سؤالی که به ذهن برسد، این است که قیمت سرم تراپی در منزل و دیگر خدمات پرستاری در خانه چقدر است؟ این مقاله با هدف بررسی قیمت سرم تراپی در منزل و خدمات مربوط به آن نگارش شده است. پس اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید، با ادامه مقاله زیر همراه باشید.

تزریق سرم
تزریق سرم شبانه روزی در تهران

چرا سرم تراپی در منزل؟ 

آشنایی با چگونگی تزریق و قیمت سرم تراپی در منزل، نیاز مبرم همه افرادی است که مسئولیت نگهداری از سالمندان و افراد بیمار را به عهده دارند. مانند سایر خدمات پرستاری، سرم تراپی در منزل توسط پرستاران و افراد آموزش دیده در این زمینه انجام می شود. با انجام سرم تراپی در منزل شما می توانید در هر ساعت شبانه روز به این نوع از خدمات پرستاری دسترسی داشته باشید. سرم درمانی در منزل، برای افرادی که مرتب دچار افت فشار می شوند، ضروری است. در واقع،  تزریق سرم سریع ترین راه برای دریافت مواد غذایی و دارویی به بدن است. از مهم‌ ترین مزایای تزریق سرم در منزل این است که بیمار بدون استرس و نگرانی از دوری مسافت، شلوغی خیابان ها و تنفس هوای آلوده می تواند به بهترین نحو از خدمات سرم در منزل برخوردار شود. با بررسی همه این مزایا دیگر نگران قیمت سرم تراپی در منزل نخواهید بود. 

سرم تراپی کرونا در منزل

 توجه و بررسی قیمت سرم تراپی در منزل از چالش های پیش رو، افرادی است که به مراقبت از بیماران کرونایی در منزل می پردازند. مراقبت صحیح و اصولی از بیماران در دوران کرونا بسیار ضروری است. سرم تراپی کرونا در منزل، از جملات خدمات لازم برای افرادی است که باید از فرد سالمند یا بیمار خود در دوران کرونا نگهداری کنند. این علاوه بر حفظ سلامت دیگر اعضای خانواده، با عدم انتشار و انتقال ویروس، در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. این نیز نکته مهمی است که هنگام بررسی و ارزیابی قیمت سرم تراپی در منزل باید بیشتر به آن توجه کرد. اگر شما خود بیماری زمینه ای خاصی دارید یا به هر دلیلی، نگران ابتلا خود به ویروس کووید 19 از طریق فرد مبتلا در خانه هستید، بهتر است این کار را به یک مرکز خدمات پرستاری مطمئن و معتبر مانند موسسه تهران درمان واگذار کنید تا علاوه بر انتخاب ماهرترین پرستار برای وصل سرم، دیگر خدمات پرستاری و پزشکی را با دقت انجام دهند.

آموزش تصویری تزریق سرم در منزل

سرم ها انواع مختلفی دارند؛ سرم های نمکی، سرم های قندی با غلظت های مختلف، سرم رینگر لاکتات، سرم قندی نمکی، سرم هماکسل و سرم کربوهیدرات از مهم ترین آنها هستند. همانطور که گفته شد: قیمت سرم تراپی در منزل به نوع سرم نیز بستگی دارد، زیرا گاهی لازم است، پرستار از میزان حساسیت فرد به داروی تزریقی خاص مطمئن شود. این نوع تست ها می توانند در نهایت بر قیمت سرم تراپی در منزل تاثیر گذار باشند. در کل روند تزریق سرم به شکل زیر است:

مراحل تزریق سرم

شستشو و ضدعفونی کردن دست ها

شستشو و ضدعفونی کردن دست ها
شستشوی دست برای تزریقات

وصل کردن ست سرم، هواگیری و آماده کردن آن

وصل کردن ست سرم، هواگیری و آماده کردن آن
وصل کردن سرم در منزل توسط پرستار خانم

ضدعفونی کردن ناحیه که قرار است سوزن در آنجا وارد شود

ضدعفونی ناحیه تزریق
ضدعفونی کردن پوست محل تزریق سوزن سرم

بستن تورنیکه برای رگ گیری بهتر

بستن تورنیکه برای رگ گیری بهتر در تزریق سرم
بستن نوار تورنیکه جهت رگ گیری برای تزریق سرم

ورود سر سوزن به داخل رگ و باز کردن تورنیکه، به جای سوزن از آنژیوکت نیز استفاده می شود

ورود سر سوزن به داخل رگ و باز کردن تورنیکه
مرحله ورود سوزن سرم به رگ

هدایت کانول به داخل رگ و خروج مقداری خون

هدایت کانول به داخل رگ و خروج مقداری خون
آموزش تزریق سرم و پیدا کردن رگ

درآوردن قسمت فلزی آنژیوکت

درآوردن قسمت فلزی آنژیوکت
نصب سرم با آنژیوکت

ثابت کردن آنژیوکت با چسب کاغذی

ثابت کردن آنژیوکت با چسب کاغذی
نصب آنژیوکت برای تزریق سرم

تنظیم سرعت سرم

تنظیم سرعت سرم
تنظیم سرعت ورود مایع سرم به بدن

 بررسی هزینه سرم تراپی در منزل

قیمت وصل سرم در منزل به فاکتورهای مهمی مانند نوع سرم، شرایط بیمار، مهارت پرستار، وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای تزریق، دوری مسافت و هزینه های جابجایی بستگی دارد. همه این موارد باید هنگام بررسی نرخ و قیمت تزریق سرم در منزل مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرند.  

تزریق سرم در منزل تهران

قیمت سرم تراپی در منزل، ممکن است از شهری به شهر دیگر متفاوت باشد. این به میزان هزینه ها و مخارج ساکنین، مسافت، مهارت و سابقه کادر ارائه دهنده خدمات و… بستگی دارد. تزریق سرم در منزل تهران، به دلیل دسترسی به مراکز معتبر و حرفه ای مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان نیز نسبت به دیگر شهرستان ها ممکن است، کمی بیشتر باشد.

تزریق سرم در منزل تهران
انجام تزریقات شبانه روزی سرم در منزل توسط پرستار خانم

چگونگی دریافت خدمات سرم در منزل

اگر شما هم در هیاهوی زندگی، دغدغه نگهداری از بیمار خود را دارید، بهتر است با یکی از معتبرترین مراکز خدمات پرستاری مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان تماس بگیرید، تا ضمن آگاهی از مجموعه خدمات ارائه شده در این مرکز، درباره قیمت سرم تراپی در منزل و هزینه های دیگر به شکل کاملاً استاندارد و با تعرفه های قانونی آشنا شوید. تا از این طریق بتوانید بیمار خود را با مناسب ترین هزینه وصل سرم در منزل و بهترین خدمات در منزل توسط پرستاران و کادر مجرب و آموزش دیده، تحت درمان و حمايت قرار دهید. برای این منظور کافی است به سایت تهران درمان مراجعه کرده یا به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کنید.

پیمایش به بالا

درخواست فوری

در موقعیتی اورژانسی هستید و به خدمات ما نیاز دارید؟
با تهران درمان تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل نمایید

logo

تلفن های تماس تهران درمان به صورت 24 ساعته :

Skip to content