نگهداری از سالمند در منزل

نگهداری از سالمند در منزل

نگهداری از سالمند در منزل

نگهداری از سالمند در منزل

پرستارانی که برای نگهداری از سالمند در منزل در نظر گرفته می‌شوند به تمام اصول و روش‌های مراقبت از یک فرد سالخوره و پا به سن گذاشته آشنایی دارند. نگهداری از سالمند در منزل اصولی دارد که مطمئنا یک فرد معمولی هیچ آشنایی با این اصول ندارد.

تشخیص نیازهای سالمند

فردی که وظیفه نگهداری از سالمند در منزل را بر عهده میگیرد به دلیل تجربه بالای خود در این زمینه به خوبی میتواند نیازهای یک فرد سالخورده و ناتوان را تشخیص داده و نسبت به نیاز وی اقدامات لازم را انجام دهد.

بهبود روحیه سالمند

روحیه فرد سالخورده و ناتوان با بهره مندی از خدمات نگهداری از سالمند در منزل تا حد زیادی افزایش می یابد. یک پرستار همواره و ساعات زیادی از روز در کنار فرد سالخورده حضور خواهد داشت که علاوه بر نگهداری میتواند همدم خوبی نیز برای فرد محسوب شود.

اخلاق پرستار

پرستاری که نگهداری از سالمند در منزل را بر عهده میگیرد باید از اخلاق و طرز برخورد مناسبی برخوردار باشد. متاسفانه برخی از موسسات و مراکز درمانی که خدمات نگهداری از سالمند در منزل را ارائه میدهند پرستارانی را به استخدم خود در می‌آورند که از طرز برخورد مناسبی با سالمندان برخوردار نیستند. این پرستاران تنها به صرف کسب در آمد به شغل نگهداری از سالمند روی آورده اند و موسسه درمانی نیز در گزینش این افراد دقت زیادی به خرج نمیدهد.

خدمات نگهداری از سالمند

موسسه تهران درمان یکی از قدیمی ترین موسسات فعال در زمینه ارائه خدمات ارزنده ای همچون نگهداری از سالمند در منزل ،‌ مراقبت از سالمند در منزل و به طور کلی خدمات پرستاری می‌باشد که بهترین و خوش برخورد ترین افراد را برای امر پرستاری در نظر گرفته است و همین موضوع باعث شده تا رضایت کامل بیمار و خانواده او کسب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *