پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستار سالمند

پرستار سالمند

طی سالیان گذشته نیاز به خدمات پرستاری سالمند در کشور ما نیز افزایش پیدا کرده است. از همین رو نیز موسسه‌های مختلفی اقدام به فعالیت در این زمینه نموده و سعی کرده‌اند پرستارانی به بهترین نحوه تعلیم داده و آن‌ها را برای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و سالمندانشان آماده کنند.

در این بین موسسه خدمات پرستاری تهران درمان نیز فعالیت خود را آغاز نموده و علاوه بر استخدام بهترین و کار بلدترین پرستاران، سعی کرده تا با ارائه ارزان‌ترین قیمت‌ها، استفاده از خدمات پرستاری سالمند را برای هر خانواده‌ای ممکن کند.

بهبود سطح سلامت و زندگی سالمندان

با رشد جمعیت سالمند در کشور نیازهای اجتماعی٬ رفاهی و پرستار سالمند در حال افزایش می‌باشد و یکی از این نیازها خدمات پرستاری سالمند است که باید به نحو احسنت صورت گیرد.

شاید شما هم در منزل سالمند بیمار دارید که قابلیت تحرک ندارد یا به اصطلاح خانه نشین و زمین گیر است و توانایی انجام کارهای شخصی خود مانند غذا درست کردن ٬حتی توانایی مرتب کردن لباس های خود را هم ندارد٬ مواد غذایی او در یخچال خراب می‌شود و برای رفتن به حمام خیلی اذیت می‌شود و نیاز به خدمات پرستاری سالمند است .

شاید هر لحظه از شما و دیگر فرزندان و نوه ها خواسته شود که در خانه ایشان حضور داشته باشید٬ ولی عملا غیر ممکن است که بتوانید کارهای خود را رها کنید و به امور منزل بپردازید.

رفع مشکلات مشغله اطرافیان

حضور یک نیروی مراقبتی میتواند این مشکل را حل کند که در کشورهای توسعه یافته جهان مشاهده میکنیم که خدمات پرستاری سالمند به صورت کاملا برنامه ریزی شده و عملی صورت میگیرد. فردی که به عنوان پرستار سالمند در منزل مشغول به کار می‌شود به شرح وظایف خود مسلط است و قادر است خدمات خود را به صورت کاملا اصولی ارایه کند.

مزایای پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمند در محیط خانه مزایای متعددی دارد:

  1. بهبود چشمگیر وضعیت سلامت روحی و روانی سالمند
  2. کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های واگیردار
  3. افزایش کیفیت خدمات و تغذیه به سالمند
  4. بهبود وضعیت سلامت جسمی و روحی کودکان و بزرگسالان همراه سالمند
  5. افزایش کیفیت خدمات پزشکی و مراقبتی از سالمند

پرستار سالمند در منزل

اگر در منزل سالمندی دارید که نیاز به مراقبت و نگهداری و خدمات پرستاری در منزل دارد، برای مشاوره و اعزام سریع پرستار سالمند با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *