قیمت تزریقات عضلانی در منزل

قیمت خدمات پرستاری تزریقات عضلانی
فهرست مطالب

بررسی قیمت تزریقات عضلانی در منزل و دیگر تزریقات

تزریقات، یکی از خدمات پرستاری است که افراد جهت درمان و بهبود سلامتی خود به آن نیاز دارند، اما گاهی به دلیل شرایط مختلف، مانند آلودگی هوا، وضعیت بد سلامتی، انجام عمل های مختلف، ناتوانی در حرکت و… فرد  قادر نیست، خارج منزل از خدمات پرستاری مانند تزریقات را دریافت کند. در این صورت استفاده از خدمات تزریقات در منزل به روش سودمند برای کمک به بهبود شرایط و وضعیت سلامتی فرد است. بنابراین آگاهی از نحوه این خدمات و قیمت تزریقات عضلانی در منزل می تواند به شما در مواقع ضروری و حساس کمک کند. این مقاله با هدف بررسی قیمت تزریقات عضلانی در منزل و سایر تزریقات نگارش شده است.

قیمت خدمات پرستاری تزریقات عضلانی مؤسسه مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران درمان

نوع خدماتقیمت خدمات پرستاری تزریقات عضلانیملاحظات
قیمت خدمات پرستاری تزریقات عضلانی120.000 تومان

خروج از منزل برای برخی بیماران و سالمندان تنها جهت تزریقات کاری دشوار و پر دردسر است. در عوض برای افراد آسیب‌پذیر که مراجعه به مراکز درمانی علاوه بر دشواری‌های حرکت، می‌تواند خطرات روبرو شدن با انواع بیماری‌های جدید را به همراه بیاورد. برای کاهش مشکلات و خطرات احتمالی این گروه از افراد، کار تزریقات می‌تواند در منزل و توسط پرستار با تجربه به انجام برسد.

تماس بگیرید
مشاوران ما در مرکز خدمات پرستاری تهران درمان آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد قیمت تزریقات عضلانی در منزل به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

بررسی قیمت تزریقات در منزل

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی قیمت تزریقات در منزل اشاره کنیم، باید بدانید که تزریقات در منزل تفاوتی با تزریقات در مراکز درمانی مانند درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها ندارد. تنها تفاوت آن ها این است که فرد می تواند بدون دردسر و گرفتار شدن در ترافیک، تزریق داروی خود را در منزل انجام دهد. نرخ تزریقات در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد از آن جمله می توان به نوع تزریق (تزریق داخل سرم تزریق عضلانی، سرم تراپی) هزینه جابجایی و دستمزد پرستار اشاره کرد. در مواردی که استفاده از دیگر داروها مانند، داروهای تزریقی مسکن، توسط بیمار درخواست شود، هزینه آن به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

هزینه تزریق آمپول عضلانی

همان طور که می‌دانید، تزریق یک روش درمانی است که از طریق وارد کردن داروی مایع به وسیله سرنگ در داخل بدن انجام می شود. این امر، می تواند به صورت عضلانی، وریدی، داخل جلدی، زیر جلدی، پونکسیون مایع نخاعی یا تزریق در سرم انجام شود. که هر کدام از این موارد بر تعرفه تزریقات در منزل اثر گذار هستند. قیمت تزریقات عضلانی در منزل بر اساس وضعیت جسمی بیمار، مهارت پرستار، انجام تست های آلرژیک و… متغیر است.

هزینه تزریق آمپول عضلانی در درمانگاه

نرخ تزریق آمپول عضلانی در درمانگاه با هزینه تزریق امپول در منزل متفاوت است. این تفاوت به میزان تعرفه در بخش دولتی و خصوصی بستگی دارد. به طور حتم، نرخ تعرفه خدمات پرستاری مانند تزریقات در بخش خصوصی بیشتر از بخش دولتی است؛ به خصوص اگر توسط پزشک انجام شود. همچنین هنگام تزریقات عضلانی در منزل و درمانگاه هزینه سرنگ به طور جداگانه محاسبه می شود.

بررسی قیمت تزریق سرم در منزل

قیمت تزریق سرم نیز با قیمت تزریقات عضلانی در منزل متفاوت است. تزریقات وریدی یا تزریق سرم به طور مستقیم با هدف قرار دادن رگ ها، مواد غذایی، دارویی و الکترولیت های مورد نیاز بدن را وارد خون می کنند. قیمت تزریقات عضلانی در منزل نسبت به تزریق سرم در منزل ارزان تر است، زیرا برای سرم تراپی یا تزریق سرم به تجهیزات پزشکی و گاهی داروهای دیگر نیاز است. از طرفی حساسیت این نوع تزریقات به دلیل وارد شدن مواد به طور مستقیم در خون نیز بیشتر می باشد. 

تزریقات در منزل 24 ساعته

 تزریقات در منزل شبانه روزی، یکی از مهمترین خدمات پرستاری است که توسط پرستاران ماهر و کارآزموده برای بیمارانی که نیاز به مراقبت و درمان مرتب و با برنامه دارند، انجام می شود. از همین‌ رو قیمت تزریقات عضلانی در منزل و یا هزینه سرم تراپی برای بیمارانی که باید در فاصله زمانی مرتب دارو را دریافت کنند، بسیار مهم است. اما قبل از هر چیز باید مزایای تزریقات در منزل به صورت 24 ساعت را مورد توجه قرار داد. از جمله مزایای این روش، کاهش استرس و نگرانی، کم کردن هزینه های رفت و آمد و دردسر های مربوط به آن است. با محاسبه همه این موارد خواهید دید که قیمت تزریقات عضلانی در منزل یا سرم تراپی در برابر مزایایی که به شما می دهد، می تواند چقدر به صرفه باشد.

قیمت تزریقات در منزل در تهران

یکی از نکات مهم دیگری که نباید در تعیین قیمت تزریقات عضلانی در منزل فراموش کرد، محدوده جغرافیایی است. به طور حتم تعرفه تزریقات و قیمت تزریق امپول عضلانی در شهرهای بزرگ نسبت به شهر های کوچک تر، بیشتر است. قیمت تزریقات در منزل اصفهان، تهران و دیگر شهر های بزرگ و شلوغ به دلیل دوری مسافت و ترافیک بیشتر نسبت به سایر شهرستان ها بیشتراست، اما از طرفی در این شهرها دسترسی به مراکز خدمات پرستاری معتبر مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان، باعث می شود تا بیماران بتوانند از بهترین خدمات در زمینه تزریقات، سرم تراپی، بخیه، پانسمان و… بهره مند شوند. برای آشنایی بیشتر با این مرکز و بهره مندی از خدمات آنها می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان مراجعه کنید یا از طریق لینک ‌های ارتباطی موجود در سایت تهران درمان از قیمت تزریقات عضلانی در منزل و نرخ سایر تزریقات آگاهی پیدا کنید. 

درخواست خدمات تزریقات در منزل

جهت درخواست خدمات تزریقات در منزل توسط پرسنل آموزش دیده و متخصص یا مشاوره و هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید. موسسه پرستاری تهران درمان در خدمت شماست.

اشتراک گذاری در فضای مجازی :
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
فهرست مطالب
به این مقاله امتیاز دهید :
5/5
مطالب مرتبط :
...............................
.................................................................................................................................................................................................................
ارسال دیدگاه :
...............................
.................................................................................................................................................................................................................

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *