ویزیت در منزل دکتر در تهران

ویزیت در منزل دکتر در تهران

ویزیت دکتر در منزل

یکی از خدمات ارائه شده در موسسه تهران درمان، ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل یا دریافت خدمات پزشکی در منزل است. برخی بیماران یا سالمندان که امکان خارج شدن از خانه را ندارند یا به دلایل شرایط خارجی، ممکن است ترجیح دهند از خانه خارج نشوند.

در چنین مواقعی می‌توان به جای مراجعه به مطب پزشک، پزشک به منزل مراجعه کند و بیمار را ویزیت نماید یا خدمات درمانی قابل ارائه را به بیمار یا سالمند ارائه نماید.

ویزیت پزشک عمومی

ویریت دکتر در منزل در شهر تهران توسط پزشک عمومی برای مراقبت‌های اولیه و دارای مهارت پزشک خانواده می‌باشد. ویزیت پزشک در منزل برای همه سنین و آقایان و بانوان قابل انجام است. پزشکانی که در این طرح به منزل شما مراجعه می‌کنند دارای تجربه و مهارت ویژه برای ویزیت و ارائه خدمات درمانی به بیماران ناتوان و سالمند هستند.

ارجاع به پزشک متخصص

چنانچه نیاز به ارائه خدمات تخصصی پزشکی توسط پزشک دیگری باشد، راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها و اقدامات اولیه در خصوص رفع مشکلات بیمار یا سالمند شما به انجام خواهد رسید.

مشاوره و ویزیت در منزل

موسسه تهران درمان آمادگی دارد جهت مشاوره و اعزام پزشک درب منازل شما اقدام نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست اعزام پزشک به منزل، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *