اعزام پرستار ۲۴ ساعته به منزل و بیمارستان

پرستار ۲۴ ساعته در منزل و بیمارستان
فهرست مطالب

زندگی در دنیای پرمشغله امروز، باعث شده تا افراد فرصت کمی برای بودن در کنار یکدیگر داشته باشند. موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند و یک چالش اساسی مطرح می شود که یکی از اعضای خانواده به دلیل عدم توانایی یا بیماری نیازمند مراقبت، نگهداری و رسیدگی بیشتری است و شما فرصت کافی برای انجام همه وظایف و مسئولیت های لازم را ندارید. در این صورت می توانید با یکی از مراکز خدمات پرستاری شناخته شده، مانند مرکز خدمات پرستاری تهران درمان جهت اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان تماس حاصل نمایید. در این مرکز شما می توانید از خدمات استخدام پرستار تمام وقت در منزل یا بیمارستان بهره مند شوید و با خیالی آسوده و بدون دغدغه فعالیت های روزمره خود را دنبال نمایید. اگر می خواهید در مورد اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان بیشتر بدانید، خواندن مقاله زیر به شما توصیه می شود. با خواندن مطالب زیر شما اطلاعات مفیدی در این زمینه بدست خواهید آورد. 

تماس بگیرید
مشاوران ما در مرکز خدمات پرستاری تهران درمان آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد اعزام پرستار ۲۴ ساعته به منزل و بیمارستان به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

تهران درمان مرکزی معتبر، قابل اطمینان و اعتماد با مدیریت با تجربه و پاسخگو با تیم فوق حرفه ای و نیت و هدف خیر خواهانه. نیت و هدف ما کمک صادقانه و خالصانه برای کمک و همیاری به هموطنان عزیز است. برای اعزام پرستار ۲۴ ساعته جهت سالمند و بیمار و کودک در کنار شما هستیم.

اعزام پرستار ۲۴ ساعته با بهرمندی از خدمات VIP مرکز شبانه روزی وچند منظوره تدبیر خواهید توانست خدمات شایسته ای را برای دلبندتان فراهم سازید.

خدمات چند منظوره و زنجیره ای مرکز تدبیر شامل چندین واحد می‌باشد.

اعزام پرستار در منزل یا بیمارستان چگونه به شما کمک می کند؟

اعزام پرستار، یکی از مهمترین خدمات مراقبتی در منزل یا بیمارستان است که می‌تواند خیال شما را از بابت نگهداری و دریافت مراقبت های لازم برای کودک، سالمند یا فرد بیمار راحت نماید. اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان باعث می شود تا در زمان، هزینه و وقت شما صرفه جویی شود. با استخدام یک پرستار حرفه‌ ای و با تجربه شما می‌توانید از خدمات بسیاری، مانند مراقبت های دارویی تغذیه ای، سلامتی، عاطفی و… برای فرد مورد نظر در خانواده بهره مند شوید. اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان به خصوص برای سالمندان، افراد معلول، بیمارانی که به تازگی عمل جراحی انجام داده اند، بیمارانی که دارای شرایط خاص هستند از جمله بیماران سرطانی اعصاب و روان و کودکان سودمند است.

اعزام پرستار به منزل یا بیمارستان

مزایای استخدام پرستار تمام وقت در منزل

اعزام پرستار ۲۴ ساعته به منزل یا بیمارستان می تواند باعث دریافت مراقبت ‌های بهتر برای سالمند، کودک و فرد بیمار در منزل یا بیمارستان باشد. بسیاری از افراد نمی خواهند، بیمارشان در بیمارستان بستری باشد، زیرا مسیر رفت و آمد و ماندن در بیمارستان برای آنها سخت و طاقت فرساست. از طرفی مراقبت ۲۴ ساعته از کودک بیمار یا نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل نیز برای همه افراد به دلیل شرایط کاری امکان پذیر نیست، بنابراین بهترین راه استخدام پرستار ۲۴ ساعته در منزل یا بیمارستان است. با اعزام پرستار ۲۴ ساعت به منزل و بیمارستان می توانید از مزایای آن به شرح زیر بهره مند شوید:

مزایای استخدام پرستار تمام وقت

کمک به سرعت بخشیدن به روند درمان و بهبودی

اگر مجبور به مراقبت از فرد سالمند یا بیمار در منزل خود یا هستید، اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان، می‌تواند باعث شود تا فرد از مراقبت های اختصاصی، مطمئن و استانداردی برخوردار شود و این روند بهبودی و درمان او را تسریع خواهد کرد. با توجه به شیوع سریع کرونا و احتمال درگیر شدن با این ویروس، بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند که هرچه سریعتر فرد سالمند یا بیمار خود را از مراکز درمانی و بیمارستان ها مرخص کنند. بنابراین با استخدام پرستار ۲۴ ساعته می توان هر چه سریعتر به این هدف دست پیدا کرد.

کمک به افزایش اعتماد به نفس و حفظ استقلال افراد

به طور حتم نگهداری کودک، سالمند و بیمار در خانه، با احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برای آنها همراه خواهد بود. نگهداری و مراقبت در مراکز درمانی، خانه سالمندان و مهد کودک ها باعث می شود تا فرد احساس استقلال کمتری داشته باشد. اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان می‌تواند به فرد احساس استقلال بیشتری داده و از این طریق موجب افزایش اعتماد به نفس او شود. 

ایجاد شرایطی ایمن و بدون خطر

اعزام پرستار 24 ساعته به منزل و بیمارستان می تواند امنیت فرد بیمار یا سالمند و کودک را در منزل  یا مراکز درمانی هرچه بهتر تامین نماید. پرستار ۲۴ ساعته، مرتب فرد را تحت کنترل دارد تا از زمین خوردن، آسیب، سقوط، تماس با وسایل خطرناک مانند چراغ ها و اجاق گاز جلوگیری نماید. همچنین اگر شرایط پزشکی فرد به هر دلیلی در بیمارستان یا منزل حاد شد، پرستار  بلافاصله با مراقبت های فوری یا اورژانس تماس حاصل می نماید. 

تقویت مهارت های اجتماعی از طریق شرکت در برنامه های سرگرم کننده

اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان یکی از راه هایی است که می تواند مهارت های اجتماعی افراد مورد مراقبت را افزایش دهد. فیلم دیدن، قدم زدن در پارک، بازی کردن، نقاشی، پخش موسیقی، رفتن به مکان های تفریحی مناسب و از جمله کارهایی است که باعث می شود تا کودک یا سالمند کمتر احساس انزوا کرده و بتواند بهتر با دنیای بیرون ارتباط برقرار کند.

همراهی در انجام کارهای منزل

اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان، نه تنها برای فرد سالمند بیمار یا کودک سودمند است، بلکه می تواند به شما در انجام امور شخصی منزل مانند نظافت، پختن غذا و نیز کمک کند. 

در کنار همه این مزایا افرادی که تحت مراقبت قرار می‌گیرند، برخلاف خانه سالمندان، مراکز درمانی و مهدکودک ها می‌توانند توجه شخصی و بیشتری را دریافت نمایند و این موجب تقویت روحیه، آرامش و شادی بیشتر آنها خواهد شد. 

شرح وظایف پرستار ۲۴ ساعته سالمند

اعزام پرستار ۲۴ ساعت منزل و بیمارستان می‌تواند تنها جهت مراقبت از فرد سالمند انجام شود. از همین رو بهتر است با وظایف پرستار شبانه روزی برای سالمند بیشتر آشنا شوید:

داشتن درک درستی از شرایط سلامتی بیمار

پرستار ۲۴ ساعته سالمند طیف وسیعی از وظایف را بر عهده دارد، زیرا با افزایش سن، فرد بیشتر در معرض بیماری‌های مختلف مانند نارسایی قلبی، پوکی استخوان ها، آرتروز، دیابت، زوال عقل و غیره قرار می‌گیرد. اعزام پرستار ۲۴ ساعت به منزل و بیمارستان، به این معناست که فرد می ‌تواند خدمات و مراقبت‌ های حرفه ای پرستاری را در این زمینه دریافت نمایید. بنابراین پرستار سالمند باید درک درستی از شرایط سلامتی بیمار داشته باشد.

نظارت مداوم و ایجاد شرایط امن

ایجاد برنامه ها و شرایط ایمن برای افرادی که ممکن است به دلیل کهولت سن در معرض خطر افتادن باشند، یکی از مهمترین وظایفی است که هنگام اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان باید مورد توجه قرار داد. این شرایط هم در خانه و هم در مراکز درمانی باید توسط پرستار برای فرد سالمند ایجاد شود. ایجاد امنیت برای سالمندانی که از آلزایمر رنج می‌برند، اهمیت بیشتری نیز دارد.

انجام فعالیت های حرکتی منظم

کمک به بیماران با تحرک محدود برای انجام طیف وسیعی از فعالیت ها و تمرینات حرکتی از دیگر وظایف پرستار ۲۴ ساعتی سالمند است.

بررسی شرایط بهداشتی سالمند

بررسی وضعیت بهداشتی بیمارانی که نمی توانند نیازهای خود را بیان کنند تا از تمیز بودن، ایمن بودن و عدم دردشان اطمینان حاصل شود، از دیگر وظایفی است که هنگام اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان باید مورد توجه قرار گیرد.

بهبود و تقویت سلامت روان

تغییرات در سلامت روانی سالمندان ممکن است نشان دهنده، احساس افسردگی یا انزوا باشد. بنابراین پرستار ۲۴ ساعته سالمند، باید سلامت روان بیمار را به اندازه سلامت جسم و مورد توجه قرار دهد. 

برقراری ارتباط با اعضای خانواده در مورد سلامت و پیشرفت بیماران

اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان به معنای تنها گذاشتن بیمار و سپردن تمام مسئولیت ها به پرستار او نیست. باید پرستار به طور مداوم با اعضای خانواده سالمند در ارتباط بوده و آنها را از وضعیت سلامتی و پیشرفت سالمند مطلع نماید.

وظایف پرستار ۲۴ ساعته سالمند

شرح وظایف پرستار ۲۴ ساعته کودک

استخدام پرستار 24 ساعته منزل و بیمارستان می تواند به مراقبت جسمی و روحی هر چه بهتر کودک شما کمک کند. مراقبت از نوزادان، از جمله تغذیه و پوشک کردن از مهم ترین وظایفی است که هنگام  اعزام استخدام پرستار 24 ساعته منزل و بیمارستان باید مورد توجه قرار گیرد. در زیر به برخی دیگر از وظایف پرستار ۲۴ ساعته کودک اشاره شده است:

1- مراقبت از کودکان در داخل و خارج از خانه به عهده می گیرد.

2- غذاهای سالم تهیه می کند.

3- برنامه روزانه را برای تغذیه و فعالیت های کودک تنظیم می کند.

4- کارهای سبک خانه را انجام می دهد.

5- کودکان را در فعالیت های سرگرم کننده هدایت می کند.

6- محل زندگی و بازی کودکان را مرتب نگه می دارد.

7- در صورت نیاز به انجام تکالیف و تدریس خصوصی کودک کمک می کند.

8- نیازهای جسمی، اجتماعی و عاطفی کودکان تحت مراقبت را برآورده می کند.

9- عادات سالم و بهداشتی را تشویق می کند و به آموزش توالت رفتن کودک کمک می کند.

10- رفت و آمد کودکان به مدرسه را برعهده دارد.

وظایف پرستار ۲۴ ساعته کودک

قیمت پرستار ۲۴ ساعته

هنگام اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان، اولین نکته ای که افراد به آن توجه می کنند، تعرفه و قيمت پرستار در منزل است. ‌ قیمت پرستار در منزل به فاکتورهای مهمی بستگی دارد. یکی از آنها مدت زمانی است که پرستار وظیفه مراقبت از سالمند، کودک یا بیمار را برعهده می‌گیرد. از همین رو قیمت پرستار ۲۴ ساعته بیشتر خواهد بود. فاکتورهای مهم دیگری که در تعیین هزینه پرستار ۲۴ ساعته تاثیر گذار هستند، شامل خدمات مورد نیاز، وضعیت سلامتی و پزشکی فرد، مسافت و هزینه ایاب و ذهاب، خدمات اضافی مانند آشپزی، تعویض پوشک، آموزش کودک و… می باشند. 

اگر می خواهید بدون دغدغه و نگرانی از خدمات اعزام پرستار ۲۴ ساعته منزل و بیمارستان بهره مند شوید، به شما مرکز خدمات پرستاری تهران درمان معرفی می‌شود. این مرکز با در اختیار گرفتن پرستاران حرفه ای و با سابقه درخشان می‌تواند گزینه عالی برای نگهداری از کودک، سالمند و بیمار شما در منزل و یا بیمارستان باشد. جهت تماس و گاهی با خدمات این مرکز می توانید به پیج اینستاگرام تهران درمان و یا سایت مراجعه نمایید.

واحد مراقبت و اعزام پرستار ۲۴ ساعته بیمار در منزل

کلیه خدمات ما در منزل شما به صورت روزانه و شبانه‌روزی یا نیمه‌وقت می‌باشد.

1- نگهداری و اعزام پرستار ۲۴ ساعته از بیماران بالینی در منزل.

2- نگهداری و مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل – آلزایمر – ام اس – پارکیسون – ضایعه نخائی در منزل.

3- ارسال تجهیزات به منزل شما مانند اکسیژن – ساکشن – تشک مواج – ویلچر – تخت – اکسیژن ساز- فیزیوتراپی و …

4- اعزام سریع آمبولانس مجهز وپیشرفته (زمینی – هوایی- دریایی).

5- اعزام پرستار ۲۴ ساعته و انتقال بیمار به بیمارستان – پذیرش سریع دولتی و خصوصی.

6- خدمات مشاوره ای اعزام پرستار ۲۴ ساعته در منزل.

7- همراهی بیمار در مدت بستری در بیمارستان و تحویل بیمار بعد از ترخیص به منزل.

8- شنوایی سنجی و نصب سمعک در منزل و محل کار.

9- اعزام مددیار حرفه ای خانم و آقا به منزل.

10- آموزش به مراقبین جایگزین پرستار.

11- اعزام پرستار ۲۴ ساعته خصوصی (Private Nurse).

12- همراه بیمار در بیمارستان – اعزام پرستار ۲۴ ساعته.

مشاوره و اعزام پرستار

برای مشاوره رایگان و اعزام پرستار در منزل و بیمارستان جهت نگهداری از بیمار و کودک و سالمند، با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری در فضای مجازی :
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
فهرست مطالب
به این مقاله امتیاز دهید :
5/5
مطالب مرتبط :
...............................
.................................................................................................................................................................................................................
ارسال دیدگاه :
...............................
.................................................................................................................................................................................................................

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *